in

Bilecik’te Avcıların Vahşi Gururu: 262 Kiloluk Domuzu Öldürüp Poz Verdiler

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde kendilerini ‘Diriliş Tim’ ismiyle adlandıran avcılar, vurdukları 262 kilo ağırlığındaki yaban domuzunun canını almanın verdiği gururla poz verdi!

Bilecik’in Bozüyük ilçesi kırsallarında avcılık adı altında yaban domuzu katliamı bütün hızıyla devam ediyor. Kendilerine ‘Diriliş Tim’ ismini veren avcıları, Çaydere Köyü Türbin mesire alanı yakınlarında toplam biri büyük 5 adet yaban domuzunu vahşice öldürdüler. Öldürdükleri büyük domuzun sezonun en büyük domuzu olabileceğini düşünen Diriliş Tim avcıları gerçekleştirdikleri katliamın poz vererek kutladılar!

bilecik 262kilolukdomuzuoldurduler

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Diriliş Tim Avcıları, “Avcılar arasında büyük bir rekabet başladı. Bozüyük Diriliş Tim Avcıları olarak biz avladığımız bu yaban domuzu ile rekabete son noktayı koyduğumuzu düşünüyoruz. Türbin mesire alanı yakınlarında vurduğumuz yaban domuzu tam 262 kilo geldi. Domuzu gördüğümüz anda ‘bu rekabet burada bitmiştir’ diye düşündük” dediler.

Doğal ortamlarından uzaklaştırdığımız, yaşam alanları olan ormanları yok ettiğimiz birçok yabani hayvan türünü AVCILIK adı altında keyfi ve vahşice öldürmenin gururu olur mu? Bir daha düşünün!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sirktenkacankaplanvuruldu

Paris’te Eziyet Gördüğü Sirkten Özgürlüğe Kaçan Kaplan Öldürüldü!

eyüpsokakhayvanlari

Melis Alphan: Sizin Canınız Can da Sokak Hayvanlarınınki Patlıcan mı!