in

Beyoğlu Belediyesi Hayvan Barınağı’nda Gönüllü Temizlik

Beyoğlu Belediyesi Hayvan Barınağı bir temizlik firması tarafından çalışanları ve makineleri ile temizlendi

Alman temizlik devi Kärcher, geçen yıl başlattığı “Hayvan Barınağı Temizleme Projesi” ni bu yıl ikinci kez Beyoğlu Belediyesi Hayvan Barınağı’nda gerçekleştirdi. Çalışanlarının katıldığı temizlik operasyonunda profesyonel temizlik makineleri kullanan Kärcher, barınakta barınan hayvanlara hijyenik bir yaşam ortamı sağladı. Etkinlikte, Beyoğlu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Metin Topcan da hazır bulundu.

beyoglu-belediyesi-hayvan-barinaginda-gonullu-temizlik1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kärcher basınçlı yıkama makineleri, ıslak-kuru elektrik süpürgeleri ve zemin temizleme otomatlarıyla barınağı kirlerden arındıran Kärcher ekibi, buharlı temizleme makineleri ile de derinlemesine temizlik yaparak ortamı dezenfekte etti.

beyoglu-belediyesi-hayvan-barinaginda-gonullu-temizlik3

Sahipsiz Hayvanların Yaşam Alanı Tertemiz Oldu

 Hayvan barınağı temizleme projelerinin aralıksız devam ettiğini söyleyen Kärcher Türkiye Genel Müdürü Gökhan GökmenKärcher olarak temizlik çözümleri dendiğinde dünyada lider markayız. Uzman olduğumuz bu alanda, bu tür sosyal sorumluluk projelerimizle olabildiğince çok insana ve canlıya dokunmak istiyoruz. Hayvan barınakları hijyen açısından son derece kritik alanlar. Beyoğlu Hayvan Barınağı’nda yaşayan hayvanlarımız da bugün çok daha yaşanılır ve temiz bir ortama kavuştu. Bizlere bu fırsatı veren Beyoğlu Belediyesi’ne ve Sayın Belediye Başkanımız Ahmet Misbah Demircan’a destek ve alakaları için çok teşekkür ediyoruz. İş birliğimizin daha uzun yıllar devam etmesini istiyoruz.” dedi.

“Hayvan Barınağı Temizleme Projesi”

Beyoğlu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Metin Topcan ise;

Beyoğlu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı barınağımız, 2006 yılından bu yana binlerce hayvana yaşam alanı sunuyor. Sokak köpeklerinden, martılardan şahinlere her cinsten ayda 300’ün üzerinde hayvan Beyoğlu Belediyesi hayvan barınağında tedavi ediliyor, aşılanıyor; sahiplendirilerek yeni yuva bulmaları sağlanıyor. Toplamda 400 metrekare bir alana konumlanan barınağımızı, hayvan dostlarımız için temiz ve modern bir yaşam alanına dönüştürmek amacıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu anlamda Kärcher’e çok teşekkür ediyoruz. Hayvan dostlarımızın tüm günlerini geçirdikleri alanı böylesine temiz görmek, hem bizleri hem de onları çok mutlu etti. Beyoğlu’nda yaşayan her canlıya hizmet götürebiliyorsak ne mutlu bize!” dedi.

 beyoglu-belediyesi-hayvan-barinaginda-gonullu-temizlik7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

watermelon cat 758x426

Tüyleri Kedileri Terletir Mi?

Yalova Belediye Başkanı Geri Adım Attı Veteriner İşleri Müdürü Açığa Alındıöç

Yalova Belediye Başkanı Geri Adım Attı: Veteriner İşleri Müdürü Açığa Alındı