in

Beykoz’da Yolda Gördüğü 5 Yavru Köpeği Arabasına alıp Sahiplendiren İyilik Meleği Eda Ece

Yasak Elma dizisinin çekimleri için Beykoz’daki mekana giderken 5 yavru köpeği yol kenarında gören ünlü oyuncu Eda Ece, köpekleri aracına aldı, sete götürdü ve sıcacık bir yuvaya kavuşmalarını sağladı. 

Havaların soğuması ile birlikte sokakta yaşayan hayvanlar için yaşam çok daha zor bir hale gelmeye başladı. Bu sebeple uzatılacak yardım elinin önemi daha da fazla artıyor. Yardıma ihtiyacı olan canlarımıza elini uzatan bir iyilik meleği de Yasak Elma dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu Eda Ece oldu.

Beykoz’daki çekimler için sete giderken yolda gördüğü sahipsiz yavru köpekleri gören Eda Ece, yavruların hallerini görünce dayanamayıp ve hemen harekete geçti. Sosyal medya hesabından yavrulara yuva bulmak için paylaşım yapan Ece, “Beykoz’da sokakta buldum, set arasında besledik, aldım arabama güzenli bir yere götüreceğim fakat sahiplenmeleri gerek” sözleriyle yardım istedi.

eda ece kopeksahiplenme 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Güzel oyuncunun bu yardım isteğine duyarsız kalmayan arkadaşları ve takipçileri Eda Ece ile hemen iletişime geçtiler ve yavruları sahiplenmek istediler. 5 yavru köpeği sahiplenmek isteyenlere direkt mesaj yoluyla ulaşmaları ricasında bulunan Eda Ece, paylaşımı gören oyuncu arkadaşı Demet Özdemir’in 1 köpeği sahiplendiğini açıkladı.

eda ece kopeksahiplenme 2

Diğer 1 yavruyu da yine arkadaşı Merve Girgin’e sahiplendiren Eda Ece, mutluluğunu ve yavru köpeğin yeni yuvasını sosyal medya hesabından paylaştı.

eda ece kopeksahiplenme 3

Ünlü oyuncu ayrıca kendisine mesaj yoluyla ulaşan ve köpekleri bakabileceklerini söyleyen takipçileri ile de buluştu ve diğer minik yavruları sıcak yuvalara kavuşturdu. Yavruları sıcacık yuvalarına kavuşturan güzel oyuncu, amacına ulaşmanın mutluluğunu ise, yine sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı:

Bugün sete giderken yol kenarında çaresizce bekleyen 5 yavru köpeği gördüm, onları güvende tutabilmek için arabama aldım, sete getirdim, besledik ve buradan duyurarak güzel insanlara sahiplendirdim. Ve ilk defa instagram kullanmamın bir işe yaradığını hissettim. Bu canları sahiplenen @merveegirgin @1demetozdemirgülbahar ve çetin, size ne kadar teşekkür etsem az, yuva oldunuz bu canlara. Bana bugün yardım eden prodüksiyon ekibimizden Özgür’e ve yapım koordinatörümüz Osman abiye @osmnzrmn çok teşekkürler buradan da, mama ev benimle bütün gün koşturdular. Görüşürüz çocuklar sizi özleyeceğim yeni yuvalarınızda güvendesiniz! ❤️❤️❤️

Bu duyarlı davranışı ile takdir toplayan Eda Ece, takipçileri ve arkadaşlarındanı övgü dolu mesajlar adlı. Teşekkürler Eda Ece ❤️❤️

Soğuk Havalarda Sokaktaki Canlarımızı Koruyacak 7 Önemli Bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

usuyen sokak kedisini dukkanına aldı

Soğukta Üşüyen Kediye Dükkanını Açan Esnaf

su kanalina sıkısan kedi

Su Kanalına Sıkışan Yavru Kediyi İtfaiye Kurtardı, Apartman Sakinleri Sahiplendi