in

Beykoz’da Selden Kurtarılan ‘Leo’ Yaşam Mücadelesi Veriyor

İstanbul Beykoz’da yağış nedeniyle taşan derede boğulmak üzereyken bir vatandaş tarafından bulunan Leo isimli köpek tedavi altına alındı.

İstanbul Beykoz’da şiddetli yağış nedeniyle taşan Mahmut Şevket Paşa Deresi suyunda boğulmak üzereyken bulunan ve yaşam mücadelesi veren Leo isimli köpek tedavi altına alındı.
Beykozda Selden Kurtarılan Leo Yaşam Mücadelesi Veriyor 7

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Şiddetli yağış nedeniyle taşan Mahmut Şevket Paşa Deresi’nin içinden geçtiği Ali Bahadır Mahallesi’nde, Alaattin Atınç isimli vatandaşın köpeği, taşan suların birikmesiyle oluşan gölet üzerinde kayığıyla dolaşarak bölgeyi kontrol eden bir mahalle sakini tarafından, tasması çitlere takılmış halde bulundu.
Beykozda Selden Kurtarılan Leo Yaşam Mücadelesi Veriyor 6
Sudan çıkarılan ve çok miktarda su yuttuğu anlaşılan Leo isimli köpeğe sahibi tarafından ilk müdahalesi yapılırken, havlu yardımıyla kurulanan köpeğin midesine dolan suyu çıkarması için de çaba gösterildi. Bu sırada orada bulunan diğer köpeklerin Leo’ya ayağa kalkması için ilgi gösterdikleri gözlendi.
Beykozda Selden Kurtarılan Leo Yaşam Mücadelesi Veriyor 5
Ardından durum veterinere bildirilerek yardım istendi. Bir süre sonra bölgeye ulaşan veterinere teslim edilen Leo’nun midesinin ters döndüğü, içindeki gazın çıkarılması için müdahale edildiği ve ardından ameliyata alınacağı öğrenildi.
Beykozda Selden Kurtarılan Leo Yaşam Mücadelesi Veriyor 4
AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ördek Yedikleri İddiasıyla 2 Köpek Av Tüfeğiyle Öldürüldü12

Ördek Yedikleri İddiasıyla 2 Köpek Av Tüfeğiyle Öldürüldü

Kafası Konserve Kutusuna Sıkışan Kediyi İtfaiye Kurtardıöç

Kafası Konserve Kutusuna Sıkışan Kediyi İtfaiye Kurtardı