in

Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı, “Hollanda’ya Tepki Olarak İneğimi Keseceğim”

Bağımsız Meclis Üyesi ve Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Avni Sipahi, tepki olarak Hollanda ineğini keseceğini söyledi.

 

Hollanda ile yaşanan diplomatik kriz sonrası birçok kesimden tepki gelmişti. Hollanda’yı boykot çağrısında bulunan siyesiler farklı yöntemlerde kullanmayı ihmal etmedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nin mart ayı oturumunda açıklama yapan Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Avni Sipahi, Hollanda’yı kınadığı açıklamasının ardından, Emirli’deki çiftliğinde bulunan Hollanda cinsi ineklerden birini keseceğini söyledi.

Sipahi, “Bakanlarımızın hiç tehdit oluşturmadığı halde sınır dışı edilmesini kabullenemiyorum. Emirli’de bir çiftliğim var. Hollanda ineğim de var. Çok da güzel süt veriyordu ama bundan sonra kime süt verecekse versin. Allah onları bildiği gibi yapsın” diye konuştu.

huseyin-avni-sipahi-hollandaya-tepki-olarak-inegimi-kesecegim

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bunun üzerine Meclis Başkanı Ahmet Selamet, “Kes, hepimizi bir çağır o zaman. Evet arkadaşlar, Hüseyin Bey ineğini kesecek biz de yiyeceğiz inşallah” dedi. Sipahi de, “Ben ineği kesiyorum. Bahara doğru sizi çağırayım” açıklaması yaptı.

‘İNEK YERİNE GELİR AMA İLİŞKİLER KESİLİRSE ZOR DURUMDA KALIRIZ’

Meclis oturumu sonrasında gazetecilere konuşan Sipahi, Hollanda’ya yönelik tepkilerin ölçülü ve demokratik bir şekilde özgürlükler çerçevesinde yapılması gerektiğinin altını çizerek, “Vurarak, kırarak onlara aynı misillemeleri yaparak bir yere varılması mümkün değil. Bu sorun sadece Adalet ve Kalkınma Partisi’nin değil, Türkiye Cumhuriyeti’nin sorunudur” dedi.

beefy_cows-7

“Maliyetli olmasa Hollanda’ya tekrar geri gönderirdim” diyen Sipahi, “Meclis Başkanımız ’ineği keselim’ dedi. Yaza doğru uygun bir zamanda inek kesilecek. İnek yerine gelir ama ilişkiler kesilirse uzun yıllar Rusya politikasındaki gibi zor durumda kalırız” diye konuştu.

portakal-bicaklayan-korkusuz-gencler_1358540

Geçtiğimiz günlerde de İzmit’te Ak Partili bir grup genç, Hollanda’yı protesto etmek için portakal bıçaklayarak suyunu içmişti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

annesi öln yavru maymunun yakarışları 4

Kazada Ölen Annesinin Bedenine Sımsıkı Sarılan Bebek Maymunun Feryadı Yürekleri Dağladı

yangındankurtarılan iguana

Yangından Kurtarılan İguana, Oksijen Verilerek Hayata Döndürüldü