in

Belediye Başkanının Kedisi ‘Mayıs’

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, belediye bünyesinde hizmet veren Kedi Kasabası sakinlerinden yavru bir kediyi sahiplendi. ‘Mayıs’ ismini verdiği kedi, makama gelen ziyaretçilerin de ilgi odağı oldu.

Büyükşehir Belediyesi’nin Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezi’ni fırsat buldukça ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, buradan kedi sahiplendi. Makamında özel bir yer tahsis ettiği 10 aylık kediye ‘Mayıs’ ismini veren Başkan Demir, günün yorgunluğunu da onunla oynayarak gideriyor.

Belediye Baskaninin Kedisi Mayis 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Sevimliliği ve cana yakınlığıyla kısa sürede uyum sağlayan kedi tüm ilgiyi üzerine çekerek başkanlık makamının maskotu haline geldi. Başkan Mustafa Demir, kedi ile yakından ilgilenip, elleriyle besliyor. Makamda çalışırken, masası üzerinde dolaşan, başkanlık katında özgürce gezen kediye büyük sevgi duyan Başkan Demir, belediyenin Güçten Düşmüş Sahipsiz Hayvan Bakım Merkezi’nden herkesin kedi veya köpek sahiplenmesini de istedi. Başkanı ziyarete gelenlerde “Mayıs”a büyük ilgi gösterirken, kendini kaçmadan sevdirmesiyle de ilgi odağı oldu.

Belediye Baskaninin Kedisi Mayis 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tedavisi Tamamlanan Esek Yeni Yuvasina Kavustu

Tedavisi Tamamlanan Lodos, Yeni Yuvasına Kavuştu

Falezlerin Isiklandirilmasi ile Ilgili Uzamanlardan Uyari Yarasalar Zarar Gorebilir

Falezlerin Işıklandırılması ile İlgili Uzamanlardan Uyarı: Yarasalar Zarar Görebilir