in

Belediye Başkanı Yaralı Köpek İçin Makam Aracını Tahsis Etti

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, güvenlik kameralarından gördüğü yaralı sokak köpeğine, tedaviye götürülmesi için makam aracını tahsis etti.

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, güvenlik kameralarından gördüğü yaralı sokak köpeğine, tedaviye götürülmesi için makam aracını tahsis etti.

Yaralı köpek, belediye başkanının şoförü ve koruması tarafından makam aracıyla Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakımevi‘ne götürülerek tedavi altına alındı.

Gazi Caddesi belediye binasının yanında plakası tespit edilemeyen hafif ticari araç sürücüsü, sokak köpeğine çarptıktan sonra olay yerinden kaçtı.

belediye baskani yarali kopek icin makam aracini tahsis etti 3381 dhaphoto3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bu sırada makamında bulunan ve sokak köpeğinin yaralandığını belediyenin güvenlik kamerasından gören Belediye Başkanı Zeki Gül, yaralı köpeğin yanına geldi. Gül, acı çeken yaralı köpeğin tedavisi için belediyenin Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Bahabey Çamlığı içerisindeki Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakımevi’ne götürülmesi için makam şoförüne talimat verdi.

belediye baskani yarali kopek icin makam aracini tahsis etti 3381 dhaphoto4

Kaza nedeniyle vücudunda kesikler oluşan yaralı köpek, Gül’ün şoförü ve koruması tarafından makam aracının bagajında Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakımevi‘ne götürüldü. Hayvan Barınağı yetkilileri, kaza nedeniyle köpeğin, vücudunda kırıklar oluştuğunu belirledi. Yaralı köpek tedavi altına alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpeklerin En Tatlı İllüstrasyon Haliöç

Köpeklerin En Tatlı İllüstrasyon Hali

hayvanhaklariyasatasarisiprotesto

Kadıköy’de Hayvanları Koruma Yasa Tasarısı Protesto Edildi, ‘Ölüm Yasası İstemiyoruz’