in

Belediye Barınağına Uyuşturucu Operasyonu

Kuşadası’nda narkotik ekipleri köpek evine uyuşturucu operasyonu düzenledi. Operasyonda 7 kök Hint keneviri ele geçirilirken, bir belediye personeli gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Narkotik Grup Amirliği ekipleri, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Kuşadası Hayvan Rehabilitasyon Merkezi(Köpek evi) ve çalışanlarına yönelik teknik ve fiziki takip başlattı. Takibin ardından narkotik ekipleri önceki gün köpek evine yönelik operasyon düzenledi. Operasyon sonucu köpek evi içerisindeki bir tarlada ekili halde 7 kök Hint keneviri ele geçirirken, olayla ilgili köpek evinde çalışan belediye personeli A.S.’de gözaltına alınarak, Kuşadası Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

İşine Son Verildi

Gözaltına alınan belediye personeli ile ilgili polis ekiplerinin yanında Aydın Büyükşehir Belediyesi de işlem başlattı. Çıkan haberler üzerine olayla ilgili soruşturma başlatan Aydın Bütyükşehir Belediyesi köpek barınağında uyuşturucu madde yetiştirdiği gerekçesi ile gözaltına alınan A.S.’nin işine son verildiğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tilki

Anneleri Ölen 2 Yavru Tilki Koruma Altına Alındı

haluk levent ve gamze özçelik

Haluk Levent ile Gamze Özçelik Sokak Hayvanları İçin Bir Araya Geldi ve Müjdeyi Verdi