in

Bebeklerinin Kurtulmasını Sağlayıp Can Veren Anne Kedi

Anne kedi, yavrularını güvenli ellere teslim ettikten sonra hayatını kaybetti. Annesiz kalan yavru kediler sahiplenmeyi bekliyor.

Ataşehir’de bir hayvan hakkı savunucusu, bir çocuk parkında daha önce görmediği bir kedi gördü. Kedinin yanına yaklaştığında onun bir anne kedi olduğunu ve  kendisine yavrularının yerini gösterdiğini fark etti. Yavrularnın başında umutsuzca bekleyen anne kedi, bir deri bir kemik haldeydi.. Yavrular ıslak ve kirli bir bölmenin içindeydi. Bu yüzden hayvan hakkı savunucusu yavruları temiz bir karton kutuya koydu. Anne kedi de yavrularının kutuya konmasını sakince izledi. Hayvan hakkı savunucusu, anne kediyi de veteriner hekime götürmek için yakalamaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Birkaç saat sonra terar aynı yere giden hayvan hakkı savunucusu acı bir manzara ile karşılaştı.  Yavrularına son nefesine kadar bakıp onları güvenli bir yere emanet eden anne kedi hayatını kaybetmişti..

Bebeklerinin Kurtulmasini Saglayip Can Veren Anne Kedi 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Klinikte muayne olan yavru kedilerin hiçbir sağlık problemi yok. Anneleri tarafından gönüllülere emanet edilen bu minik yavrulardan 2’si yeni ailelerine kavuştu. Ancak 2 yavru halen yuva arıyor.

Bebeklerinin Kurtulmasini Saglayip Can Veren Anne Kedi 2

Onların yuvası olmak ister misiniz? İletişim: 0543 431 08 39

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yavruları Kayalıklarda Sıkışan Anne Köpek İnsanlardan Yardım İstedi

Yavruları Kayalıklarda Sıkışan Anne Köpek İnsanlardan Yardım İstedi

Yavrularından Sonra Sokak Kedisine de Annelik Yapan Köpek

Yavrularından Sonra Sokak Kedisine de Annelik Yapan Köpek