in

Bebek Kıyafetli Kedisini Ormana Gömen Hemşire Polisleri Alarma Geçirdi

Adana’da bir hemşire, hayatını kaybeden kedisini ormanlık alana götürüp gömünce olayı gören iki vatandaş durumu yanlış anlayıp polise haber verdi.

Adana’da Çukurova Üniversitesi yerleşkesinde oturan iki kişi, bir kadının elinde kazma ve kürekle gelerek ormanlık alana bir şey gömdüğünü gördü. Uzak olduğu için ne gömdüğünü tam göremeyen şahıslar, hemen polisi aradı. Bu arada kadın, olay yerinden ayrıldı.

Untitled 1 copy 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

BOMBA İMHA EKİPLERİ DE GELDİ

Kadının ayrılmasından sonra olay yerine ulaşan iki kişi, bebek mezarı büyüklüğünde bir mezar olduğunu ve üzerine de bebek kıyafeti konulduğunu gördü. Bir süre sonra da olay yerine polis geldi. Polis de mezar şeklindeki yeri görünce bebek gömülmesi ihtimaline karşılık olay yeri ekiplerine haber verildi. Herhangi bir ihtimale karşı olay yerine bomba ekipleri de geldi.

Bu arada bir vatandaş gelerek mezarın bir kedi mezarı olduğunu, az önce bir hemşirenin ağlayarak gömdüğünü söyledi. Olay yeri ekipleri de mezarı açıp baktıklarında kedi ölüsü olduğunu gördü. Polis kediyi mezara yeniden gömüp olay yerinden ayrıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alina boz köğeği instagram hesabı

Yol Arkadaşını Kaybeden Ünlü Oyuncu Acısını Sosyal Medyada Paylaştı

Evden Hava Durumu Sunan Spikerin Sosyal Medyada Viral Olan Kedisiöç

Evden Hava Durumu Sunan Spikerin Sosyal Medyada Viral Olan Kedisi