in

Bebek Gibi Baktığı Hayvanı Duyunca, Kıvanç Tatlıtuğ’a Bir Kez Daha Hayran Kalacaksınız

Oyunculuğunun yanı sıra doğaya ve hayvanlara olan saygısıyla da gönüllerde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ’un bir dönem evinde beslediği hayvanı öğrendiğinizde şaşıracak ama hayranlığınız bir kat daha artacak.

Hayvan ve doğa sevgisi uğruna çiftlik evine taşınıp setlere oradan giden başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un evinde American Staffordshire Terrier ve Doberman cinsi iki köpek, üç kedi ve kuş olduğunu biliyoruz. Hayvanları rahat etsin diye evinin bahçesini onlar göre dizayn ettiğini öğrendiğimizde, hayvanlara duyduğu saygı karşısında sevgimizde saygımızda daha da arttı. İnsan kimliğini her şeyin üstünde tutan ve önce insan sonra oyuncu olduğu için gönüllere taht kuran karizmatik oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, son açıklamasıyla kalplerimizi eritti.

Karizmatik oyuncu Kivanc Tatlitugun Hayvanlara ve Dogaya Olan Tutkusu.

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yapmış olduğu bir röportajda doğaya ve hayvanları çok sevdiğini söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, beslediği hayvanlara arasında bir kuzu da olduğunu açıkladı ve şunları söyledi: “Beslediğim hayvanlarla çok keyifli vakit geçiriyorum. Bunu daha önce hiç söylememiştim ama bir dönem apartmanda kuzu bile besledim. Bebek gibi bakıp büyüttüm.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kemer Belediyesi Sokak Hayvanlari icin Gunes Enerjisiyle Calisan Mamamatikler Kurdu

Kemer Belediyesi Sokak Hayvanları için Güneş Enerjisiyle Çalışan Mamamatikler Kurdu

Hamile Tilkinin Canina Kiyilip Direge Asilmasina Hayvanseverlerden Tepki

Gaziantep Nurdağı’nda Hamile Tilkinin Canına Kıyıp Direğe Astılar