in

Bayrampaşalı Kedi A101 Tarafından İşe Alındı

Sosyal medyada bir marketin önünde geçenlere bulaşmasıyla fenomen olan kedicik önünde durduğu market tarafından sahiplendildi. Veteriner hekim muaynesinde kedinin hamile olduğu öğrenildi.

Son günlerde sosyal medyanın fenomeni olan Bayrampaşalı kedicik, önünde durduğu market tarafından sahiplenildi. Market yöneticileri tarafından karne çıkartılan kedicik artık marketin çalışanı oldu. İsmi Bıcır konulan kedi için market önüne bir kedi evi koyuldu.

Market çalışanları kediyi veteriner hekime götürdü.

VETERİNER HEKİM: HIRÇIN DEĞİL, GEBE OLDUĞU İÇİN SAVUNMA İÇ GÜDÜSÜYLE SALDIRIYOR

Kedinin kontrollerini yapan Veteriner Hekim Seçkin Çetin “Sosyal medyada fenomen olan kedi bıcırık elimizde ve bugün oradaki kişilerden biri sahiplendi ve bize getirdi. Biz de genel muayenelerini yaptık. Kendisi videolarda çıktığı kadar pek hırçın değil gördüğünüz gibi, biraz meraklı. Yaptığımız muamelelerde gebe olduğunu gördük, o yüzden de hormonların etkisiyle biraz da savunma iç güdüsüyle gelen gidene saldırıyor. Tabi gördüğümüz kadarıyla hep erkeklere saldırmış bu da işin komik yanı ama orada gözüktüğü kadar hırçın değil, sadece biraz hareketli”

Yoldan geçenlere, markete girmeye çalışanlara ve köpeklerin üzerine atlayıp korkutan kedinin görüntüleri sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından paylaşılmıştı.

Sadece Erkeklere ve Köpeklere Tepki Veren Bayrampaşalı Kedicik

Yorum

Yorum Ekle
  1. Teşekkürler A101. Hayvanın halini anlamadan tekme atmaya kalkanlara yazıklar olsun. Zaten zarar vermek istese verir. Sadece uzaklaştırmak istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hem Kediyi Yumrukladı Hem de Tepki Gösterenleriöç

Hem Kediyi Yumrukladı Hem de Tepki Gösterenleri

Kızıl Şahin Avcılar Tarafından Vurulduöç

Kızıl Şahin Avcılar Tarafından Vuruldu