in

Battaniyesi Çalınan Kediye Sahip Çıkan Veteriner Hekim Konuştu

Yalova’dabir kadın bir veteriner kliniğinin önündeki kutuda uyuyan sokak kedisine battaniyesini çalmıştı. Kediye bakan veteriner hekim açıklama yaptı.

Veteriner Hekim Berna Özer, bir kadının, dükkanın önündeki ‘Esma’ ismini verdikleri sokak kedisinin üzerindeki battaniyeyi alması olayıyla ilgili açıklama yaptı.

Battaniyesi Çalınan Kediye Sahip Çıkan Veteriner Hekim Konuştu 4 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Özer, “Kapımızın önünde yaşayan bir kedicik var. Küçüklüğünden, beri orada büyüyor. İçeri de girmiyor. Kar, kış demeden sokakta. Biz de çok üşüyor diye dışarıya kutu, battaniye koyduk ki; alttan soğuk çekmesin, üşümesin diye. Daha önce de çaldılar kutuyu, ama ilk defa böyle döverek alma gibi bir şey oldu. Biz de fark etmedik. Çıktım, baktım, kutu devrilmişti, battaniye yoktu. ‘Allah Allah, herhalde uçtu’ dedim. Bir baktım ki hayvan da korkmuş, arabanın altına girip saklanmış. Dedim herhalde bir şey oldu. Kameradan bir bakalım dedim. Zaten öyle çıktı olay. Diyecek bir şey yok. Görüntüde her şey var. Maalesef bu duruma geldik mi, ne diyeyim, bilemiyorum” dedi.

Battaniyesi Çalınan Kediye Sahip Çıkan Veteriner Hekim Konuştu 2 1

20 yıllık veteriner hekim olduğunu söyleyen Özer, zaman zaman bu tür hırsızlık olaylarıyla karşılaştıklarını söyledi. Özer, “Sürekli her gün mama açıp koyarız. Mamaları çalıyorlar. Biz de alıştık. Yazı yazdık, ama kimse okuyup da dikkate almıyor. Vuruyorlar. Şemsiyesiyle dürtenler, üstüne su dökenler var orada otururken. Yemek yerken tekme atanlar var. Orası yol üstü ne kadar da olsa. Bez parçası, paçavra onu almak için hayvana vuruyor. Diyecek hiçbir şey yok. Lafın bittiği yerdeyiz” diye konuştu.

Battaniyesi Çalınan Kediye Sahip Çıkan Veteriner Hekim Konuştu 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

50den Fazla Kuş ve 10 Memeli Türüne Ev Sahipliği Yapan Hevsel Bahçeleriöç

50’den Fazla Kuş ve 10 Memeli Türüne Ev Sahipliği Yapan Hevsel Bahçeleri

Moda Devi Chanel Ürünlerinde Artık Egzotik Hayvan Derisi ve Kürk Kullanmayacak4öç

Moda Devi Chanel Ürünlerinde Artık Egzotik Hayvan Derisi ve Kürk Kullanmayacak