in ,

Batman’da ‘İnsanlık Ölmemiş’ Dedirten Görüntü

Batman’ın Gercüş ilçesinde bir vatandaş, fırından aldığı ekmeği, o sırada caddeden geçen sokak köpeği ile paylaştı. Marketten su da alıp kendi eli ile köpeğe içiren duyarlı vatandaşın bu hareketi insanlık ölmemiş dedirtti.

Gercüş’te Libya Tekin isimli bir kişi, dün akşam saatlerinde ekmek almak için sokağa çıkıp fırına gitti. Elinde ekmekle fırından çıkan Tekin, bu sırada sokaktan bitkin halde geçen köpeği gördü. Hemen yanına gidip hayvanı seven Tekin, aldığı ekmeği köpekle paylaştı. Marketten su da alıp kendi elleri ile köpeğe içiren Tekin’in davranışı, insanlık ölmemiş dedirtti.

AW332765 05

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Hayvanların Da Bir Canı Var”

Fırına ekmek almaya gittiğini, çıktığında da köpekle karşılaştığını belirten Tekin, “Bağlarbaşı Mahallesi üç yolda sokak köpeğine denk geldim ve aç olduğunu fark ettim. Vicdanım el vermedi, ekmeğimin yarısını köpek ile paylaştım daha sonra büfeden bir su alıp köpeğe içirdim. Duyarlı vatandaşların bu duruma kayıtsız kalmayacağını biliyorum. Bir çağrım var, halkımızın, hayvanların da bir canının olduğunu unutmamasını istiyorum” dedi.

AW332765 04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turkiyenin Gurur Kaynagi Ayse Begum Onbasinin Hayvan Dostlari.

Türkiye’nin Gurur Kaynağı Ayşe Begüm Onbaşı’nın Hayvan Dostları

Konyada Bufe Yandi Icerideki Kediler Ile Kopegi Itfaiye Kurtardi

Konya’da Büfe Yandı, İçerideki Kediler İle Köpeği İtfaiye Kurtardı