in ,

Başkentteki Gecekondu Yangınında 4 Yavru Köpek İtfaiye Erlerinin Dikkati Sayesinde Son Anda Kurtuldu

Ankara’nın Sincan ilçesinde bir gecekonduda çıkan yangın önce boş ahıra, rüzgarın etkisiyle 200 metre ileride bulunan 15 dönümlük tarlaya sıçradı. Yangında can kaybı meydana gelmezken gecekonduda bulunan 4 yavru köpek ise alevlerin arasından itfaiye ekiplerince son anda kurtarıldı.

Ankara’nın Sincan ilçesi Saraycık TOKİ 1. Etap 3. Bölge’nin arka tarafında bulunan arazide saat 21.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Alevler önce arazide bulunan gecekonduyu kullanılamaz hale getirirken, daha sonra yan tarafta bulunan boş ahıra sıçradı. Alevler rüzgarında etkisiyle büyüyerek, 200 metre ileride bulunan 15 dönümlük tarlaya da sıçradı. Yangını orada bulunan bekçi ekipleri fark ederek, itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine çok sayıda itfaiye erleri sevk edilirken, alevler 1 saatlik çalışması sonucunda kontrol altına alındı.

Baskentteki Gecekondu Yangininda 4 Yavru Kopek Itfaiye Erlerinin Dikkati Sayesinde Son Anda Kurtuldu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

4 Yavru Köpek Alevlerin Arasından Son Anda Kurtarıldı

İtfaiye erleri, gecekonduda çıkan yangını kontrol almaya çalıştığı esnada alevlerin arasında henüz yeni doğmuş ve hareketsiz yatan 4 yavru köpeği de son anda kurtardı. Köpeklere yapılan ilk müdahalenin ardından itfaiye erleri tarafından güvenli alana götürüldü. Köpeklerin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Baskentteki Gecekondu Yangininda 4 Yavru Kopek Itfaiye Erlerinin Dikkati Sayesinde Son Anda Kurtuldu 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sungurluda Atik Jilet Projesi Hayata Gecirildi

Sungurlu’da Atık Jilet Projesi Hayata Geçirildi

Sincan Belediyesinden Sehrin Hayvanlarina Ambulans

Sincan Belediyesi’nden Tam Donanımlı Hayvan Ambulansı