in

Başkan Yardımcısı Öldürdüğü Kuşlarla 3 Hilal Yapıp Poz Verdi

Giresun’da CHP’li Piraziz Belediyesi’nde başkan yardımcısı olan kişi, vurduğu kuşlarla 3 hilal yapıp sosyal medyadan paylaştı.

Giresun’un CHP’li Piraziz Belediyesi’nde başkan yardımcısı görevinde olan Gökhan Yeniay, skandal bir fotoğrafla gündeme geldi.

Piraziz İlçesi Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yeniay, av amacıyla gittiği Bayburt’ta onlarca kuş avladı. Avladığı kuşlarla da “Üç Hilal” amblemi yaptı. Gökhan Yeniay, bu görüntüleri de Bozkurt işareti eşliğinde sosyal medya hesabından paylaştı.

baskanyardimcisi 3hilalpozu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Tartışma yaratan fotoğrafıyla ilgili olarak Sözcü gazetesinden Ali Ekber Ertürk’ün sorularını yanıtlayan Gökhan Yeniay, “Avcıların avdan sonra çektirdiği klasik fotoğraflardan biri, özel bir amacı yok” diye kendini savundu.

“O şekilde poz vermek de, arkadaşımızdan çıkan bir fikirdi. Kıramadık öyle yaptık. O hayvanların hepsini insani olarak da tüketiyoruz. Eşim de bu görüntüye tepki gösterdi. Ondan sonra bu konularda hassasiyet göstermeye başladık” diyen Yeniay savunmasız hayvanları öldürmenin spor olduğunu savundu. Yeniay, “Ava gidip sporumuzu yapıyoruz ama bunu artık gösteriş mevzusu yapmıyoruz.” diyebildi.

Kaynak: artı49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Plastik Poşet Yutan Caretta Caretta Öldüöç

Plastik Poşet Yutan Caretta Caretta Öldü

ankara kopek katliami

Ankara’da Bir Köpek Katliamı Daha… Yeter Artık!