in

Başından Silahla Vurulan Köpek Ölüm Kalım Savaşı Veriyor

İstanbul Ataşehir’de havlamasından rahatsız olan bir kişi cebinden çıkardığı silahla köpeği kafasından vurdu. Ağır yaralanan köpek tedavi altına alındı.

Ataşehir‘de köpeğin havlama sesinden rahatsız olan bir kişi cebinden çıkardığı silahla köpeği başından vurdu. Ağır yaralanan köpek tedavi altına alındı. Olay saat 19:30 sıralarında Ataşehir Barbaros Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre; Mor Menekşe Sokak üzerinde yürüyen bir kişi köpeğin havlama sesinden rahatsız olduğu için cebinden çıkardığı silahla köpeğin başına ateş ederek olay yerinden uzaklaştı.

Başından Silahla Vurulan Köpek Ölüm Kalım Savaşı Veriyoröç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Veteriner Hekim Olay Yerine Geldi

Köpeği kanlar içinde gören çevredeki vatandaşlar durumu mahallede bulunan bir hayvan kliniğine bildirdi. Kısa sürede olay yerine giden Veteriner Hekim Eren  Aydın Çilingir olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından köpeği kliniğe götürdü.

Veteriner Hekim Çilingir, “Akşam saatlerinde bir arkadaşımızın minik dostumuzun silahla vurulduğunu söylemesi üzerine, klinikteki çalışma arkadaşlarıyla minik dostumuzu almaya gittik. İlk olarak kafa tasında kanama olduğunu gördük. Yara bakım ve kanama durdurucu ilaçlarını yaptık. Daha sonra kanaması durup, durumu stabil olduktan sonra kafatası röntgeni çektik. Kafa tasında herhangi bir kurşuna rastlamadık. Şu an genel durumu kritik hayati risk devam ediyor. Çok fazla kan kaybetmiş. Gerekli müdahaleler yapılıyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nilaytoprak sokakkedisinievehapsetti

Kedisinin Çiftleşmesi için Sokaktan Aldığı Kediyi Evine Hapseden Instagram Fenomeni

Kırmızı Listedeki Vaşak Pülümür’de Yakından Görüntülendiöç

Kırmızı Listedeki Vaşak, Pülümür’de Yakından Görüntülendi