in

Başıbüyük’ün Sürgün Köpekleri ile Buluştuk

‘Sürgün Köpekler ile Buluşma’nın üçüncüsünü Marmara Üniversitesi Hayvanları Koruma Kulübü ve Maltepe Üniversitesi Hayvan Dostları Kulübü ile Başıbüyük’te gerçekleştirdik.

Markamama.com ve Ajanimo işbirliği ve öğrenci arkadaşlarımızla birlikte sokaklarımızdan sürgün edilen, şehir dışına gönderilen patili dostlarımızın beslenme ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak, onların sesini duyurmak için farklı noktalarda bir araya gelmeye devam ediyoruz.

sürgün köpekler8

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

5 Ocak Pazar günü Sürgün Köpekler ile Buluşma noktamız Maltepe Başıbüyük’tü. Üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz etkinlikte bizlere bu kez Marmara Üniversitesi Hayvanları Koruma Kulübü ve Maltepe Üniversitesi Hayvan Dostları Kulübü eşlik etti.

sürgün köpekler

Şehir merkezlerinden koparılarak kırsal bölgelere atılan sürgün köpekler bizleri sevgi ile karşıladı. Sürgün köpekler ile buluşma etkinliğinde köpekler hem sevgiye hem de mamaya doydu.

sürgün köpekler12

Havanın oldukça soğuk olması nedeni ile besin ihtiyaçları gittikçe artan köpeklerin her dai sevgiye ve mamaya ihtiyacı var.

sürgün köpekler13

Sizler de sürgün köpekler ile buluşarak hem onları sevgiye hem de mamaya doyurabilirsiniz. Sürgün köpekler ile buluşma imkanınız yoksa öğrenci kulüplerine destek olarak sürgün köpeklere iyilik yapabilirsiniz.

sürgün köpekler7

 

sürgün köpekler11

sürgün köpekler2

sürgün köpekler3

sürgün köpekler4

Yorum

Yorum Ekle
  1. Her sabah ve aksam bu zavalli hayvanlarin seslerini evimden duyuyorum maltepede oturuyorum basibuyuk ormani karsimda yaziklar olsun belediyeye diyorum bu canlar ciglik cigligs bagiriyor hicmi vicdaniniz yok bu virusler az bize yerle bir olmaliyiz korkunc atesler yagmali ustumuze bize verilen emanet canlari olume terkediyoruz biz gercekten barbariz yaziklar olsun kiniyorum her belediyeyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kulağını Kestikleri Köpeği Çuval İçinde Dernek Kapısına Bıraktılaröç

Kulağını Kestikleri Köpeği Çuval İçinde Dernek Kapısına Bıraktılar

Mahallenin Kedileri Muhtara Emanetöç

Mahallenin Kedileri Muhtara Emanet