in

Barınağa Hapsedilen Köpeklerine Kavuşan Recep Bayraktar’dan Konuşulacak İddialar

Trabzon’da yaşayan Recep Bayraktar’ın 3 köpeğine Trabzon Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğünce el konulmuş ve 30 bin TL’de para cezası kesilmişti. Bayraktar’ın verdiği mücadele sonucu köpekler 2 ay sonra evine geri döndü.

Trabzon‘un Of ilçesinde yaşayan Recep Bayraktar köpekleri ile çektikleri videolar ile tanınıyordu. Ancak hayvansever Mehtap Özer’in şikayeti nedeniyle  Recep Bayraktar’ın 3 köpeği yasaklı ırk olduğu gerekçesi ile barınağa kapatılmıştı.  Köpeklerinin alındığı günden bu yana köpeklerini geri almak için mücadele eden Bayraktar, köpeklerini görmek için her gün 160 kilometre yol gidiyordu.

Yaklaşık 2 aydır barınakta olan köpekleri için hukuki mücadele veren Recep Bayraktar sonunda köpeklerine kavuştu. 3 köpeği evine dönen Bayraktar  ve ailesi köpeklerin eve dönmesi ile büyük sevinç yaşadı.

“Mehtap Özer, Köpeklerin Barınaktan Çıkarılması Karşılığında Para Talep Ediyor”

Recep Bayraktar, köpeklerinin barınağa hapsedilmesine neden olan ve kendisini iftira attığını belirten Mehtap Özer hakkında da yasal süreç başlattığını duyurdu. Bayraktar, Mehtap Özer’in köpekleri barınaktan çıkarma karşılığında da kendisinden 40 Bin TL istedeğini de iddia etti.

Recep Bayraktar’a bir çok hayvan hakkı savunucu da destek olmuştu. Köpeklerin barınağa hapsesilmesine neden olan Mehtap Özer ise hayvan hakkı savuncuları tarafından eleştirilmişti. Özer, Bayraktar’ın köpekleri dövdüğünü ve ürettiğini iddia ederek kendini savunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaybolan Kopegini Oldurulmus Halde Bulan Adam Soke Oldu

Kaybolan Köpeğini Öldürülmüş Halde Bulan Adam Şoke Oldu

Tilkiyi Once Oldurdu Sonra Agaca Asti

Tilkiyi Önce Öldürdü, Sonra Ağaca Astı