in

Bank Asya’da Kedi Yakalama Operasyonu

Eskişehirli hayvanseverler, geçtiğimiz günlerde kapatılan Bank Asya Şubesi’nin içinde mahsur kalan yavru kediyi kurtarmak için seferber oldu.

2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kapatılan Bank Asya’nın Eskişehir şubesinde mahsur kalan kedi belediye ekipleri tarafından yakalanarak hayvan barınağına götürüldü.

4

İstiklal Mahallesi Şair Fuzuli Caddesi’nde bulunan ve geçen cuma günü içindeki eşyalar boşaltılıp kapatılan Bank Asya Şubesi içerisinde bir kedinin olduğunu gören hayvan dostları polisi ve belediye yetkililerini arayarak yardım istedi.

5

Kısa sürede banka önüne polis ve Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık Merkezi Toplama Ekibi görevlileri geldi.Bankanın özel güvenlikleri tarafından açılan bankaya giren belediye görevlileri mahsur kalan kediyi yakalamaya çalıştı.

6

Kısa bir kovalamacının ardından belediye görevlisi mahsur kalan kediyi ağla yakalamayı başardı. Görevli, kediyle birlikte bankadan çıkarken hayvan dostları tarafından alkışlandı.

7

Odunpazarı Belediyesi Hayvan Barınağı‘na götürülen ve 5-6 aylık olduğu tahmin edilen  kedinin burada gerekli aşılarının yapılıp kısırlaştıracağını, sahiplendirilemezse tekrar bulunduğu bölge yakınlarına salınacağı belirtildi.

9

10

11

12

Kaynak: CNNTürk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fotoğraf 1 öç

Sokakta Yaşayan Yüzlerce Hayvanı Sahiplendi

yürütec1

Bu Dünyada Güzel Şeyler de Oluyor