in

Bakışlarının Altında Aslında Hüzünlü Bir Hikayesi Var

Şaşkın bakışları ile Instagram’da fenomen olan Kevin’in binlerce takipçisi olsa da o ünlü bakışlarının ardında hüzünlü bir hikaye yatıyor.

kevin-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Doğumundan sonra ‘beyninde su toplanması rahatsızlığı’ ortaya çıkan ve en fazla 6 ay ömür biçilen Kevin adlı kedi, kalıcı şaşkın bakışlı pozlarının sayesinde internette fenomen oldu. Sürekli şaşkın bakan kedinin binlerce takipçisi olsa da o ünlü bakışlarının ardında hüzünlü bir hikayesi var.

kevin-ajanimo2
Yaşamaz Deniliyordu, Şimdi Dört Yaşında

Doğduğunda Kevin’in beyninde su toplanması rahatsızlığı vardı. Bu durum kedinin görme yeteneğini, işitme yeteneğini ve beyin fonksiyonlarını olumsuz yönde etkiliyordu. Kevin’in sahip olduğu rahatsızlıktan ötürü yaşamaz denilirken artık dört yaşında.

kevin-ajanimo3
Henüz Bir Aylıkken Kurtardı

Tailah isimli yardımsever kadın henüz bir aylıkken zavallı kediyi kurtardı ve beslemeye başladı.

kevin-ajanimo4

Love Meow adlı siteye hikayesini anlatan Tailah; “Kendime dedim ki, eğer Kevin kısa bir süre dahi yaşayacaksa ona verebileceğim bütün sevgimi sunacağım. 4 yıl sonra hala o benim aşk böceğim” sözlerini sarf etti.

kevin-ajanimo5
Instagram’da Binlerce Takipçisi Oldu

Kevin, beyninde su toplanması rahatsızlığının etkileri görülse de asla huzursuzca davranmamış. Sadece yaşına göre bedeni tam gelişmemiş. Kevin’in yaşadığı görme problemleri dolayısıyla dışarıya çıkmasına izin verilmiyor.

kevin-ajanimo6

Tailah, Kevin’in Instagram’da 11.300 takipçisi olmasından ötürü çok mutlu. Takipçilerinin, kedinin şaşkın bakışlı bir o kadar sevimli pozlarına hayran olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

filleride vururlar ajanimo

Filleri de Vururlar

tavukçuluk ajanimo

Tavukçuluk Şirketlerinden Greenpeace’e İhtarname