in

Bakanlıktan Çok Sert İzmir Kuş Cenneti Açıklaması

İzmir Kuş Cenneti’nin korunması için Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile süresi biten protokolün yenilenmesi için çağrıda bulunan İzmir Kuş Cenneti’ni Koruma ve Geliştirme Birliği’ne zehir zemberek yanıt geldi.

İzmir Kuş Cenneti’nin korunmasını üstlenen İzmir Kuş Cenneti’ni Koruma ve Geliştirme Birliği’nin (İZKUŞ), süresi biten protokolün uzatılması için yaptığı çağrıya Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan zehir zemberek yanıt geldi. Birliği Gediz Deltası’na hak ettiği önemi vermemekle ve vaatlerini yerine getirmemekle suçlayan Bakanlık, “Birliğin bütçesinin 3 milyon TL olduğu ifade edilmiştir, ancak birlik tarafından değil 3 milyon, 3 kuruşluk bir harcama dahi yapılmamıştır” diyerek protokolün yenilenmeyeceğini açıkladı.

bakanliktan-cok-sert-izmir-kus-cenneti-aciklamasi

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Sıkı‘nın İzmir Kuş Cenneti protokolünün yenilenmesi çağrısının ardından açıklama yapan Orman ve Su İşleri Bakanlığı, İzmir Kuş Cenneti’ni Koruma ve Geliştirme Birliği’nin (İZKUŞ) üzerine düşenleri yapmadığını belirterek, “Alanın yönetiminin tekrar Bakanlığımızca yapılmasına karar verilmiştir” dedi.

Bakanlıktan çok sert İzmir Kuş Cenneti açıklaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Chester the dedicated Sea Dog 758x426

Deniz Suyu Köpekler İçin Zararlı Mıdır?

Tokat Belediyesinden Olay Yaratacak Davranış

Tokat Belediyesi’nden Olay Yaratacak Davranış: Köpekleri Kapı Önünde Ameliyat Ettiler!