in

Bağcılar’da İnsanlık Dışı Olay… Hamile Kediyi Alıp Gitti, Sonrası Korkunç!

BAĞCILAR İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 10 metre mesafedeki bir eczanenin önünü mesken tutan hamile kedi, kimliği belirsiz bir kişi tarafından yere vurulup tekmelendi. Yaklaşık 2 hafta tedavi altında kalan kedinin karnındaki 3 yavrusu öldü.

Bağcılar’da güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan korkunç olay 23 Şubat 2018’de meydana geldi. Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 10 metre mesafedeki bir Eczanenin önünü mesken tutan sokak kedisi, görüntülerde sokaktan geçen bir kişi tarafından boynundan kaldırılarak götürülüyor. Daha sonra ikinci kamera, kedinin bu kişi tarafından yere vurularak tekmelendiğini görüntülüyor.

bacilar kediyeiskence

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bir süre hareketsiz kalan kedi daha sonra acıyla kaçıyor. Saldırgan ise hızlı adımlarla uzaklaşıyor. Kameralara yansımayan ise; kedinin bu saldırının bir kaç saniye sonra yere yığılarak baygınlık geçirmesi.

İki senedir evimizin önünde baktığımız bu güzel kedimiz geçen hafta hamileyken bir cani tarafından acımasızca darp edilip 11 gün boyunca yoğun bakımda ölüm kalım savaşı verdi… Ayrıca aldığı darbeler sonucu rahmi yırtılarak aynı gün üç yavrusu karın boşluğuna düşerek öldü… Ona bu acıyı yaşatan caninin yakalanması için bize yardımcı olun… Bu olay İstanbul- Bağcılar, Çınar Mahallesinde, Merkez Şifa Eczanesinin önünde yaşanmıştır. Bu şahsiyeti gören olursa Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğüne veya bana haber verebilir mi? Lütfen bu görüntülerin yayılmasına yardım edelim ve diğer canlı dostlarımızın yaşamını tehlikeden kurtaralım!

A post shared by Sinem (@sinemguderr) on

Sokaktaki vicdanlı insanlar tarafından veterinere kaldırılan kedinin iç kanama geçirdiği tespit edilince tedavi altına alınıyor. Hamile kedinin ölen 3 yavrusu veteriner hekim tarafından karnından alınıyor ve talihsiz kedi 2 haftalık tedavisinin ardından sokağa dönüyor.

Screen Shot 2018 03 11 at 21.52.28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

florida gecekulübündeat

Gece Kulübünde At Üzerinde Dans Şov Rezaleti Facia ile Bitiyordu!

eylem1

Hayvan Hakları Aktivistleri Canlı Hayvan İthalatını Karşı 3. Eylemlerini Gerçekleştirdi