in

Bacakları Kesilen Çocuk, Aradığı Umudu 4 Bacağı Kesilen Köpekte Buldu

Geçirdiği kaza sonrası iki bacağına da ampütasyon yapılan 10 yaşındaki çocuk, aradığı ilhamı dört bacağı kesilen köpekte buldu.

ABD‘nin Indiana eyaletinde yaşayan 10 yaşındaki Owen Mahan, iki yaşındayken sıcak su dolu bir küvete düşmüş ve vücudunun yüzde 98’i yanıklarla kaplanmıştı.

chi chi art3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yanıklar nedeniyle iki bacağı kesilen Mahan’ın öğretmeni, 10 yaşındaki çocuğu Facebook üzerinden Chi Chi ismindeki dört bacağı olmayan köpekle tanıştırarak küçük çocuğa umut verdi.

Bacakları Kesilen Çocuk Aradığı Umudu 4 Bacağı Kesilen Köpekte Buldu
Chi Chi isimli golden Retriever cinsindeki köpek, Elizabeth Howell tarafından Güney Kore’deki bir çöplükte bulunmuş ve yavru köpek ağır yaralı olduğu için dört bacağı da kesilmişti. Howell, ameliyattan sonra yavaşça eski kişiliğine dönen köpeğin dünyanın dört bir yanındaki insanlara umut verdiğini söyledi.

Bacakları Kesilen Çocuk Aradığı Umudu 4 Bacağı Kesilen Köpekte Buldu
Owen Mahan Chi Chi ile tanışmak istediğini söyledikten sonra Susan Mahan, tanımadığı birçok insanla iletişme geçtiğini ve bu sayede oğlunun köpekle tanışabildiğini söyledi. Mahan, “Owen nereye gideceğimizi bilmiyordu. Arizona’ya bir paket bırakacağımızı sanıyordu. Chi Chi’nin orada olacağından haberi yoktu” dedi.

Bacakları Kesilen Çocuk Aradığı Umudu 4 Bacağı Kesilen Köpekte Buldu
ABC News’a konuşan Susan Mahan Chi Chi ve Owen’ın ilişkisinin yıllar boyunca devam etmesini umduğunu söyledi. Chi Chi ve Owen’ın iletişiminden etkilenen Elizabeth Howell’ın ise Mahan ailesi için bağış toplama kampanyası başlattığı söylendi.

Bacakları Kesilen Çocuk Aradığı Umudu 4 Bacağı Kesilen Köpekte Buldu

DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Yavru Kedinin Kalbi Sağ Taraftaöç

Bu Yavru Kedinin Kalbi Sağ Tarafta

Tanem Sivarın Köpekleri Komşusu Tarafından Domuz Zehriyle Öldürülmüşöç

Tanem Sivar’ın Köpeklerini Katlettiği İddia Edilen ‘Komşu’ Tutuklandı