in

Aylar Sonra Gittiği Evinde 15 Köpek Tarafından Karşılandı

Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Kadıköy mahallesinde bir süredir kullanmadığı evine 35 yaşındaki gelen ev kadını Meral Kuruz’u, evin bahçe kısmında 15 köpek karşıladı.

Balıkesir‘in Edremit ilçesinde, bir süredir kullanmadığı evine giden 35 yaşındaki Meral Kuruz, bahçede 9’u Pitbull, 6’sı Golden Retriever cinsi olmak üzere, 13’ü yavru diğerleri anne toplam 15 köpekle karşılaştı. Edremit Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Veterinerlik Hizmetleri Birimi görevlileri, evden aldıkları köpekleri tedavilerinin yapılması için Edremit Belediyesi köpek barınağına götürdü.

Aylar Sonra Gittiği Evinde 15 Köpek Tarafından Karşılandı

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Yeni doğum yapan Pitbull cinsi köpek 8 yavrusuyla, Golden Retriever cinsi köpek ise 5 yavrusuyla evin bahçesinden alınarak Edremit Belediyesi köpek barınağına konuldu. Jandarma ekipleri, köpekleri buraya kimin bıraktığının belirlenmesi için çalışma başlattı. Veteriner Oğuz Koray Bacaksız, “Köpekler genel sağlık kontrollerinden geçirilerek gerekli tedavileri yapılacak. Pitbull cinsi köpekler tekrar salınmayacak. Büyük ihtimalle bizim misafirimiz olacaklar” dedi.

Aylar Sonra Gittiği Evinde 15 Köpek Tarafından Karşılandı

Ev sahibi Meral Kuruz, “Akçay’da oturuyorum. Uzun süredir buraya gelmemiştim. Kapıyı açtığımda şok oldum” dedi. Mahalle sakinleri ise evin boş olmasından faydalanan bir kişinin evde köpek ve kuş beslediğini belirterek, “İhbarda bulunduk ama kimse ilgilenmedi. Kaçak köpek satışı yapıldığını düşünüyoruz” dedi.

Aylar Sonra Gittiği Evinde 15 Köpek Tarafından Karşılandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koruma Altındaki Firavun Faresini Öldürüp Çite Astılar

Koruma Altındaki Firavun Faresini Öldürüp Çite Astılar!

Kediden Köpeğe Tavuktan Kaplumbağaya Her Hayvan için Yürüteç Tasarlıyoröç

Kediden Köpeğe, Tavuktan Kaplumbağaya Her Hayvan için Yürüteç Tasarlıyor