in

Aydın’da Bomba İhbarı Yapılan Kutudan Kedi Çıktı

Aydın’da şüpheli bir paket ihbarı üzerine açılan koliden kedi çıktı. Talihsiz kedi fünye ile patlatılmaktan son anda kurtuldu.

bombakedi-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Aydın ilinde Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki Güzelhisar Mahallesi’nde vatandaşlar şüpheli bir paket buldular. Paketin içerisinden değişik sesler geldiğini duyan vatandaşlar saatli bomba zannedip hemen polise haber verdiler. Vatandaşlar da korkudan hemen çevresinden uzaklaştılar. Polis ise yoğun ihbarların üzerine bölgeye bomba imha uzmanları sevk etti. Bu arada orada bulunan bir hayvanseverin kolinin içerisinden kedi hırıltısı geldiğini söyleyerek kutuyu açtı. Kolinin içerisinden tahmin edildiği gibi hasta bir kedi çıktı. Hasta kedi hayvan severler tarafından bakıma alındı.

bombakedi-ajanimo2

Hayvan Hakları Koruma Derneği’nin Aydın Şube Başkanı olan Şenay Tekinbaş, bu gibi olaylarla çok fazla karşılaşıldığını dile getirdi. Ortamın terör olaylarından dolayı herkesin gergin ve şüpheci olduğunu, bazı insanlarında hayvanlara iyilik yapmak amacıyla kutu veya koli koyduğunu ancak üzerlerine kediye dair hiçbir işaret yapmadıklarını, bu yüzdende kutunun bomba zannedildiğini söyledi.

Bir cevap yazın

Avatar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kopeklerin dunyasi onecikan e1464537935340

Köpeklerin Dünyayı Nasıl Algıladığını Anlatan 7 Eğlenceli İllüstrasyon

kopek cocuklarla ayni onecikan

Konu Hınzırlık Olunca Köpeklerle Çocukların Aynı ‘Yaramazlıkları’ Yaptığının 10 Kanıtı