in

Ayağı Kırılan Köpeğin Kardeşi Bir An Olsun Yanından Ayrılmadı

Taksim’de esnaf ve vatandaşlar tarafından bakılan 2 köpekten birinin bacağı kırıldı. Diğer köpek bacağı kırılanan kardeşinin başından ayrılmadı.

Taksim’de senelerdir esnaf tarafından bakılan 2 köpeğin görüntüleri izleyenleri duygulandırdı. Kardeş olduğu düşünelen köpeklerden birinin bacağını kırması vatandaşlar ve esnafı harekete geçirdi. Önce köpeklere yemek ve su getiren vatandaşlar daha sonra durumu Beyoğlu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne haber verdi.

Ayağı Kırılan Köpeğin Kardeşi Bir An Olsun Yanından Ayrılmadı1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kardeşinin Başından Ayrılmadı

Ardından gelen belediyeden gelen ekipler ayağı kırılan köpeği inceleyip tedavi etmek için araca koymak istedi. Bu sırada kardeşinin götürüldüğünü gören köpek bir an olsun diğer köpeğin başından ayrılmadı. Ayağı kırılan talihsiz köpeğin tedavisinin ardından yeniden Taksim’e getirileceği öğrenildi.
Meydanda 7-8 senedir köpekleri beslediklerini dile getiren bir esnaf, “ Biz besliyorduk meydanda onları. 7-8 senedir tanıyoruz onları beraberler. Bir tanesinin ayağı kırılmış. Kaza falan olmuş herhalde. Öyle görünce arkadaşları çağırdık. Tedavi için aldılar. Diğeri biraz stresli gidecek diye ama geri gelecek. Buranın köpeği. İnsancıl hayvanlar“ diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmir

Köpeğini Demir Çubuk ile Acımasızca Dövdü!

edirne

Edirne’de Vahşet: 12 Kedi ve 3 Köpek Zehirli Etle Öldürüldü!