in

Ayağı Kırık Kedi Hastaneye Sığındı

Çorum’da ayağı kırık halde acile sığınan kediye hastane çalışanları sahip çıktı.

Edinilen bilgilere göre, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hostes olarak görev yapan Mesut Karabacak, acil servisin önünden ayrılmayan bir kedi gördü. Kedinin yanına giden Karabacak, minik hayvanın ayağının aksadığını ve yürüyemediğini gördü. Bunun üzerine kediyi bir kutuya koyan Karabacak, alçı odasına götürdü. Sağlık görevlilerinin yaptığı incelemede ayağında kırık tespit edilen kediyi sağlık çalışanları tedavi etti. Önce kedinin karnını doyuran hastane çalışanları daha sonra ayağını alçıya alarak tedavisini tamamladı.

Ayağı Kırık Kedi Hastaneye Sığındı 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Kediyi kapının önünde bulduğunu dile getiren Karabacak, “Kedi topallıyordu. Daha sonra içeri aldım. Islanmıştı, kuruttuk. Karnını doyurduktan sonra sağlıkçı arkadaşlarımız ayağını alçıya aldı. Kedimiz şu anda gayet mutlu” dedi.

Ayağı Kırık Kedi Hastaneye Sığındı 1

Yorum

Yorum Ekle
  1. Hayvana sahip çıkılması güzel ama veteriner kliniklerine hasta hayvanların muayenesi ile ilgili yönetmelik üzerine yönetmelik gelirken beşeri hastanelerin hayvan tedavi etmesi çok abes. Keşke bir veteriner hekime gidilseydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sokak hayvanları aclik

Yemek Artıklarını Sokaktaki Köpeklere Götüren 4 Çalışan İşten Kovuldu

Okulun 238inci Öğrencisi Snowöç

Okulun 238’inci Öğrencisi Snow