in

Ayağı Kırık Halde Çalıştırılan Ata Haluk Levent Sahip Çıktı

Küçükçekmece’de ayağı kırık atla hurda toplayan kişi tepkilere neden olmuştu. O ata Haluk Levent sahip çıktı.

Küçükçekmece’de ayağı kırık atla hurda toplayan kişiye vatandaşlardan tepki geldi. Sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde, defalarca uyarılmasına rağmen sakat atla hurda toplamaya devam ettiği anlaşıldı. Görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı.

Ayağı kırık atla hurda toplayan kişiye vatandaş tepkisiöç

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sosyal medyada tepki çeken görüntülerin Halkalı’da çekildiği ortaya çıktı. Ayağı kırık olduğu görülen atla hurda toplayan kişiye vatandaşlar büyük tepki gösterdi. Görüntüleri çeken vatandaş, defalarca uyarılmasına rağmen sakat atın çalıştırılmaya devam ettiğini anlatılıyor. Görüntüler, sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, herkesin tepkisini çekti.

EG69hffWsAAcNFj

AHBAP platformu başkanı sanatçı Haluk Levent atın sahibinden alındığını duyurdu. İBB Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından ilk tedavisi yapılan atın Kurtarılmış Çiftlik Hayvanları Barınağı’na yani Ferdinand’ın yanına gönderildiği öğrenildi.

Yorum

Yorum Ekle
  1. Yazıklar olsun sizler insan olamazsınız vicdansızlar. Bu insan denen mahluklar ceza almadıkça akıllanmazlar bunların dini imani para olmuş.

  2. Bu vicdansiza birde para vermiş ise haluk levent sevimli gorunmek için yapmiştir vicdan sahibi bu utanmaz zalim ile karşilaşirsa ağzini burnunu kirmasi lazim benzer birşey yapmişsa helal olsun hakkindan gelinmesi kazim polis kardeşler evlere şenlik bu ve benzeri butun olaylardan sorumludurlar ama malesef ulkemize nezaman adalet hak hukuk gelecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

darülaceze kedici Ahmet

Tüm Parasını ve Yaşam Enerjisini Darülaceze Kedilerine Harcayan 86 Yaşındaki Ahmet Adil Amca

Kaz Dağları Yakınındaki Kirazlı Altın Arama Projesi Durdurulduöç

Kaz Dağları Yakınındaki Kirazlı Altın Arama Projesi Durduruldu!