in

Avustralya’da Süpermarket Rafından Piton Çıktı!

Avustralya’da bir süpermarket rafında ortaya çıkan 3 metre uzunluğundaki piton, müşterilere korku dolu anlar yaşatırken, o sırada alışveriş yapan bir yılan avcısı tarafından yakalandı.

Dev böceklerin, vahşi hayvanların, yılanların günlük hayatın bir parçası olduğu Avustralya’da süpermarkette benzer bir olay yaşandı. Sydney‘de gönüllü olarak yılan avcılığı yapan Helaina Alati, baharat reyonunda alışveriş yaptığı sırada rafta karşısına 3 metre uzunluğunda dev bir piton çıktı. Marketteki diğer müşteriler panik yaşarken, Alati yılanı soğukkanlılıkla etkisiz hale getirip dışarı çıkardı. Alati bir torbaya koyduğu yılanı daha sonra ormanlık bir bölgede doğal yaşam alanına geri bıraktı. Süpermarket, yılan dışarı çıkarıldığı sırada tahliye edildi.

Avustralyada Supermarket Rafindan Piton Cikti

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Market rafında karşılaştığında yılanla arasında yalnızca 20 santim mesafe olduğunu belirten Helaina Alati, pitonun yalnızca “Merhaba” demek istediğini söyledi. Yılanın kendisinin karşısına çıkmasının büyük bir şans olduğunu ifade eden Alati, “Çoğu insan çılgına dönerdi” dedi. Yılanın saldırgan olmadığını ve kolayca torbaya girdiği söyleyen Alati, “İlginç yerlerde yılan görmeye alışığım ama bunun bir süpermarkette olmasını beklemezdim” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

IBB Hayvan Barinaginda Akillara Sigmayan OlayKazilmis Cukurda Curumeye Birakilmis Onlarca Kedi ve Kopek Cesedi Bulundu 1

İBB Tepeören Barınağından Skandal Görüntüler: Kazılmış Çukurda Çürümeye Bırakılmış Onlarca Kedi ve Köpek Cesedi Bulundu

Evcil Hayvanlar icin Can Dostum Oyun Bahcesi Yapildi 3

Evcil Hayvanlar için “Can Dostum” Oyun Bahçesi Yapıldı