in

Avustralya’da İtfaiyeciler Hayvanların Yardımına Soyundu

Avustralya’da 1993 yılından beri yayınlanan İtfaiyeciler Takvimi bu defa ‘hayvanlara yardım’ ve ‘sahiplendirme’ konseptiyle hazırlanıyor.

seksi-itfaiyeci-ajanimo1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İtfaiye görevlileri yangınlara müdahale haberlerine konu olduğu kadar, yüksek çatılarda, ağaçlarda mahsur kalmış kedilerin ya da kıyıda köşede sıkışıp kalmış köpeklerin kurtarılması haberlerine de konu oluyor.

seksi-itfaiyeci-ajanimo2

Avustralya’da ise itfaiyeciler bu sefer farklı bir şekilde hayvanlara yardım edecek. 1993 yılından beri yayınlanan İtfaiyeciler Takvimi’nde 2017 takvimi için bu defa ‘hayvanlara yardım’ ve ‘sahiplendirme’ konsepti ile kamera karşısındalar.

seksi-itfaiyeci-ajanimo3

Avusturalya’da gelenekselleşmiş olan İtfaiyeciler Takvimi ilk kez 1993 yılında yayınlandı. Takvim satışından elde edilen gelir bugüne kadar Children’s Hospital Foundation isimli çocuk sağlığı ile ilgili bir vakıfa ve Westmead Çocuk Hastanesi’ne bağışlandı.

seksi-itfaiyeci-ajanimo4

1993 yılından beri yayınlanan İtfaiyeci Takvimi bugüne kadar 1 milyon doların üzerinde gelir toplamayı başarmış başarılı bir fon çalışması.

seksi-itfaiyeci-ajanimo5

2017 yılı takviminin satışlarından toplanacak gelir ise bu defa hayvan koruma ve bakım teşvik etmeye yönelik bir çalışmaya bağışlanacak.

seksi-itfaiyeci-ajanimo6

2017 takviminden toplanacak gelirin hayvan zulümlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan RSPCA derneğine bağışlanacak olmasının dışında itfaiyecilerin kucağında görülen minik patilerin de yeni sahiplerine kavuşması bekleniyor.

seksi-itfaiyeci-ajanimo7

Firefighterscalendar isimli İnstagram hesabında yayınlanan son fotoğraflar ise, 2017 çalışmasının ön görüntüleri olarak servis edildi.

seksi-itfaiyeci-ajanimo8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gerçekleri Bir Bir Yüzümüze Vuran 21 Realist Kedi 1

Bizi Bizden Daha İyi Anlatan 15 Komik Kedi Görseli

eski sahibine geri donmek icin 3 1

Eski “Sahiplerine” Geri Dönmek İçin 12 Gün Boyunca Yürüdü