in

Av Tüfeği ile Vurulan Köpek Sağlığına Kavuştu

Bursa’nın İnegöl ilçesinde av tüfeğiyle vurularak yaralanan köpek, belediyenin Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezi’ndeki tedavi sonrası sahibine teslim edildi.

İnegöl Organize Sanayi Bölgesi Atık Su Arıtma Tesisi’nde bulunan ve buradaki personelin sahiplenerek bakımını üstlendiği köpek, 1 ay önce kimliği belirsiz kişinin av tüfeğiyle açtığı ateş sonucu yaralandı. Arıtma tesisi personeli, saçmaların isabet ettiği yaralı köpek için İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezi’ni aradı. Barınak görevlilerince teslim alanan ve bir ay boyunca tedavi uygulanan köpek sağlığına kavuşunca, arıtma tesisinde görevli Nilgün Oruçtut’a teslim edildi.

tedavisi yapilan kopek yuvasina dondu 1691 dhaphoto1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Oruçtut, tedavi merkezi çalışanlarına teşekkür ederek, “Tesisimizde baktığımız bir köpek. Yaklaşık bir ay önce yaralanması söz konusu oldu. Hemen barınağa haber verdik. Pazar günü olmasına rağmen hemen gelip aldılar. 1 aylık tedavi gördü. Biz de zaman zaman barınağı arayarak bilgi aldık. Bugün de sağlıklı bir şekilde teslim ettiler köpeğimizi. Bize bu hizmeti sundukları için İnegöl Belediyesi’ne, Belediye Başkanımıza ve barınak görevlilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Dakika Murat Özdemir’in İfadesi Ortaya Çıktıöç

Son Dakika: Papağana İşkence Yapan Murat Özdemir Akıl Hastanesine Sevkedildi

Temizlik Görevlisi Başı Plastik Bidona Sıkışan Köpeği Kurtardı öç

Temizlik Görevlisi, Başı Plastik Bidona Sıkışan Köpeği Kurtardı