in

Atlı Jandarmalar Çocukları Parkta Karşıladı

Nevşehir Jandarma At Köpek Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda (JAKEM) görevli atlı birlikler, Kapadokya bölgesinde vadilerde devriye gezmesinin ardından korona virüs ile mücadele kapsamında bugün uzun bir aradan sonra dışarı çıkmalarına izin verilen 0-14 yaş çocukları parkta karşılayarak sürpriz yaptı.

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde korona virüs ile mücadele kapsamında turistlik bölgelerde devriye gezen JAKEM’de görevli atlı birlikler 0-14 yaş grubunda bulunan çocukların bugün saat 11.00 ila 15.00 saatlerinde dışarı çıkmasın izin verilmesinin ardından miniklere sürpriz yaptı. Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Uçhisar beldesinde bulunan Dr. Fahri Özdoğan parkına gelen minikleri atlar ile karşılarken parka giren çocuklara jandarma ekipleri tarafından maske, balon ve Türk Bayrağı hediye ettiler.

Atlı Jandarmalar Çocukları Parkta Karşıladı 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.


Parkta atlı jandarma ekipleri tarafından karşılanan minik çocukların mutluluğu görülmeye değerken minik çocuklar Jandarma ekiplerinin kendilerine balon, maske ve Türk Bayrağı hediye etmelerinden dolayı çok mutlu olduk dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

survivor ersin korkut köpeği mess

Köpeğinin Öldüğünü Bilmeyen ve Adadan Elenen Korkut’tan Gözlerinizi Yaşartacak Sözler

Ağzı Bağlanıp Tacavüz Edilen Anne Köpek

Ağzı Bağlanıp Tecavüz Edilen Anne Köpek!