in ,

Ataşehir’de Kişiliğinin Sağlıksız Boyutundaki Saldırgan Sokakta Yaşayan Bir Köpeği Sopa ile Öldüresiye Dövdü

Ataşehir’de bir şahıs tavuklarına saldırdığı gerekçesi ile sokaktaki evsiz köpeği sopayla vurarak acımasızca dövdü. Sohayko Derneği tarafından veterinere götürülen köpeğin kafatasında kırık olduğu öğrenildi. Saldırgan şahsın köpeğe sopa ile art arda vurduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Ataşehir’de kişiliğinin sağlıksız boyutuna düşen bir şahıs tavuklarını ve civcivlerini kovaladığı gerekçesi ile sokaktaki evsiz köpeği sopayla acımasızca  dövdü. Hayvanseverler tarafından veterinere götürülen köpeğin kafatasında kırık olduğu  öğrenildi. Saldırgan şahsın köpeğe sopa ile art arda vurduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay dün sabah saat 07.30 sıralarında Ataşehir’de meydana geldi. İddiaya göre bir vatandaş tavuklarını yayılmaları için evinin yanındaki boş arsaya çıkarttı. Bu esnada sokakta bulunan Duman isimli köpeğin tavuklara saldırdığı iddia edildi. Bunun üzerine öfkelenen kişiliğinin sağlıksız boyutundaki şahıs sopasını alarak köpeğin yanına gitti. Saldırgan şahıs bahçede sıkıştırdığı köpeği sopa ile öldüresiye dövdü.

Atasehirde gozu donen saldirgan kopegi sopa ile dovdu3

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Köpek, kendisini bulan hayvanseverler tarafından veterinere götürüldü. Röntgende köpeğin kafatasında kırık belirlendi. Durumu ciddi olan Duman daha donanımlı bir kliniğe sevk edildi. 

Tomografisi çekilen Duman’ın kafatasında ciddi kırıklar tespit edildi. Köpek acil ameliyata alınıyor. Durumu kritik.

Atasehirde gozu donen saldirgan kopegi sopa ile dovdu0
Atasehirde gozu donen saldirgan kopegi sopa ile dovdu7

Sopayla vurarak köpeğin kafatasını kıran Hasan Kızıl öldüresiye dövdüğü köpek için; “Sopayla 1-2 defa vurdum. Kendimi korumaya çalıştım. Başka bir şey yok” diye savunurken, güvenlik kamerasında her şey açık ve net. Başka bir bahçede olan köpeği sıkıştırarak öldüresiye döven kişi Hasan Kızıl.

Atasehirde gozu donen saldirgan kopegi sopa ile dovdu

İnsan sormadan edemiyor, tavuklara saldırdığını iddia ediyorsunuz, kaç tane tavuğunuz öldürdü bu hayvan? Ya da öldüresiye yerden yere vurdu? Bir cana, acımadam defalarca sopayla vuran kişinin, aklı melikesi yoktur. Kişiliğinin sağlıksız boyutuna düşümüş ve düşük bilinç düzleminde var olmaya çalışan bu insanın toplum içinde “normalmiş” gibi bir hayat sürmesi yanlıştır. Terapi görmeden toplum içine salınması ciddi tehlikedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Su Altinda Ilk Defa Yunus Baligi Gordu

İstanbul’da Dalgıca Yunus Balığı Sürprizi

Hayvanlar ve Endemik Bitkiler Ayni Botanik Bahcesinde 3

Hayvanlar ve Endemik Bitkiler Aynı Botanik Bahçesinde