in

Astrolog Ginger’dan Şubat 2019 Burç Yorumları

Merhaba sevgili astroloji meraklıları. Şubat 2019 burç yorumlarımı, bu ay sevgili genel yayın yönetmenim Ajan Brian ile birlikte siz sevgili hayvan sever okurlarımız için hazırladık.

Sevgili astroloji meraklıları Şubat 2019 burç yorumlarım için hazır mısınız… Bu ay ki burç yorumlarımı sevgili dostum ve yayın yönetmenim Ajan Brian ile birlikte hazırlarken; siz değerli hayvan sever dostlarımızı da unutmadık ve minik dostlarımız hakkında da önemli tüyolar verdik. 🙂

Ajanimo için yazdığım burç yorumlarımda sevimli dostlarımız ile ilgili bilgiler verirken, özel hayatınıza dair önemli gelişmelere ışık tutacak yazılarım ile her ay sizlerle olmaya devam edeceğim.

Keyifli okumalar…

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

kocburcu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Koç ve yükselen burcu Koç olanları, şubat ayı kariyer ve iş alanında Venüs’ün Oğlak burcuna geçişi ile gerçekçi planlar yapmaya yöneltiyor. İş bağlantılarına ve iş ilişkilerinin verimli olmasına iyice odaklanıyorsunuz. E haliyle bu süreçte hem kendiniz için prestij kazanımına hem de prestijli insanlarla birlikte olmaya çalışacaksınız. Ama bu statü sahipliğine olan tutkunuz ev-iş dengesini şaşırtabilir. Ay ortasında Mars Boğa’ya geçiyor ve bu geçiş maddi kazançlarınızda daha sabırlı ve istikrarlı olmanız konusunda size bir mesaj bırakıyor. Gelir seviyenizin iyi olmasını elbette isteyebilirsiniz çünkü siz hem kendinizi hem de bakmakla sorumlu olduğunuz hayvanlar için çok lazımsınız. Adeta onlar için bir “HERO” moduna giriyorsunuz.  Ama maddi kazançlar için sabırlı olun.  Onlar sizin bu kadar hırslı olmanızdan ziyade kendileri için saf ve yoğun bir sevgi bekliyor. Ne tesadüf ki 14 Şubat’da gökyüzünde bir açı kalıbı oluşuyor ve bu etki ile sizler daha ziyade içe kapanma eğiliminde olacaksınız. Meditasyon ihtiyacınız artabilir ve siz zihninizi sevdiğiniz minik dostlarınızla (yani gerçek aşkınızla 🙂 ) birlikte geçirerek boşaltmayı tercih edeceksiniz.


Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

bogaburcu

Boğa ve yükselen burcu Boğa olan sevgili hayvansever dostlarımıza şubat ortasından mart ortasına kadar girişimci, hareketli, kararlı ve enerjik olacaklarını müjdeleriz. Bu tabi en çok da evdeki kedinizin ve köpeğinizin hoşuna gidecek. E ne de olsa sahibi canlanırsa, onların da keyfi yerine gelecek. Şubat ayında size yurtdışı kapısı veya uzak mesafeli yollar gözüküyor. Bu yolculuk sizin uzun zamandır planladığınız sadece kendi isteğiniz üzerine yapılan bir organizasyondu. Rahatça gidebilirsiniz fakat mutlaka kedinizden veya köpeğinizden izin alın çünkü sizin enerjinizi görüp, o enerji ile onunla vakit geçirmediğinizi, tercihlerinizi başka yerden yaptığınızı anladığında külahları değiştirebilirsiniz.


İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

ikizlerburcu

İkizler ve yükselen burcu ikizler olan sevgili ajanimo okurları şubat ayının başlangıcıyla birlikte başkalarından maddi veya manevi oldukça faydalı ve sağlam destekler göreceksiniz. Ortaklaşa işlere girmeye niyetliyseniz de kendinizi garanti altına alacaksınız. Siz yeni veya mevcut sahip olduğunuz evcil hayvanınızın sorumluluğunu artık tek başınıza değil partnerinizle, ev arkadaşınız veya aile üyelerinden biriyle ile paylaşacaksınız. İhtiyacınız olan destek size geliyor. Bu ay bir topluluk veya bir grup üyesi iken sivrilmeye ve kendinizi göstermeye çalışacaksınız. Bu yoğun ve güçlü enerjinizi hayvan hakları veya hayvanların yararına var olan organizasyonlarda kullanırsanız büyük bir etki yaratacaksınız. Söylemesi bizden 🙂


Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

yengec

Yengeç ve yükseleni yengeç burcu olan yufka yürekli hayvanseverler için şubat ayında ikili ilişkilerden yana şanslılar çünkü Venüs ilişkiler evinden transit geçiyor.  Evdeki evcil hayvanınızla uyum içinde de olacaksınız. Hatta birbirinizin huylarını artık öğrendiğiniz için bu dönem iki taraf da birbiriyle gizli sözleşmeler yapacak. Beklentilerin ve sorumlulukların temeli atılmış olacak. O size nasıl mama sevdiğini, hangi saat diliminde sizinle oynamak istediğini, ayak altında fazla dolanmamanızı isteyecek, siz de ondan biraz takdir bekleyeceksiniz. Bu ay ayrıca eğitim almak veya vermek ile ilgili bir düşünce kafanızda oluşacak. Bununla ilgili henüz bir harekete geçemeyebilirsiniz sadece tasarı aşamasında kalabilir ama dikkatiniz dağılmamasına dikkat ederseniz bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.  


Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
aslan

Aslan ve yükselen burcu Aslan olan en sempatik ve dost canlısı hayvanseverler için şubat ayı bereketli ve hareketli geçicek. Çevrenizde size ihtiyacı olan diğer canlılara destek zamanı! Bu ay Venüs gezegenin Oğlak burcunda seyahat edecek olması sizin için özellikle kedileri olan Aslan burçlarının, kedilerinin bakımını çokça üstlendiği, onların yardımına bolca koşturduğu bir ay olacak. Sene başından beri aldığınız eğitimler, kişisel gelişimler ve katettiğiniz uzak mesafeler artık sonuç vermeye başlayacak. Statünüz ile ilgili hedeflerinizi somut hale getireceksiniz. Bu vesile ile de üretim yapmaktan ziyade sonuçları elde etme dönemine girdim diyerek artık derin bir oh çekmelisiniz.


Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

basak astro

Başak ve yükselen burcu Başak olan titiz dostlarımız için bu ay evcil hayvanları ile iletişimlerinin daha yoğun ve daha empatik bir şekilde seyir edeceğini söyleyebiliriz. Birbirinizin aklından ne geçtiği kolayca okuyabileceksiniz. Eğer köpeğiniz varsa, onunla kısa mesafeli yolculuklar yaparak hem kendinizi hem de onu mutlu edebilirsiniz. 19 Şubat tarihinde Merkür ve Neptün kavuşumu yaşanıyor. Bu kavuşum aldanma, dağılma ve net olmayan bir enerji getirir. Bu nedenle o tarihten itibaren hem evcil hayvanlarınıza eğitim vermekten hem de yazılı anlaşmalara imza atmaktan 21 Şubat’a kadar kaçının.


Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

terazi astro

Terazi ve yükseleni Terazi olan çekici bir hava burcu insanı olarak siz de görünüşe, zarafete önem verenlerdensiniz. Bu nedenle 17-19 Şubat arası köpeğinizin tüylerini kestirebilir, onlara kendileri çok hoşlanmasa bile yeni bir imaj sağlayabilirsiniz. Çünkü Ay Aslan burcunda seyahat edecek, kesilen tüyler daha sağlıklı ve gür büyüyecek. İsterseniz siz de saçlarınızı o tarih aralığında kestirebilirsiniz. Sonrasında da birbirinizi tanımayıp, yeniden tanışırsınız. İlişkinize bir canlılık gelir 🙂 10 Şubat tarihinde yakın çevrenizdeki insanlardan kaynaklı kısa süreli bir enerji patlaması ortaya çıkacak. Resmen şımartılmak isteyecekler. Bu durumu yönetirken 19 Şubat’ta Merkür Neptün kavuşumu 6. evinizde olacağı için evcil hayvanlarınıza yönelik sorumluluklarınızı unutmamaya gayret edin.


Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

akrep astro

Akrep ve yükseleni Akrep olan sezgileri kuvvetli hayvansever dostlarımız için bu yıl başından beri günlük iş ve sorumluluklarınızda yoğunluk ve artış var. Evet, 2 aydır sizi evdeki evcil hayvanlarınız da çok meşgul ediyor. Haklısınız resmen sizi kendilerine bordrolo çalışan yaptılar. Zamanınız onlara hizmet etmekte geçiyor. Ama 14 Şubat’a kadar dayanın, sonrasında Mars Boğa burcuna geçiyor ve sorumluluklarınız dengeleniyor. Venüs’ün bu ay 3. evinizden geçişi de yakın çevrenizde hayvan sahiplenmek isteyen komşu, kardeş veya kuzenler için bir iletişim dayanışmasına girmenize sebebiyet verecek. Bununla ilgili de sosyal medyada bolca duyuru ve paylaşım yapabilirsiniz.


Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

yay astro

Yay ve yükseleni Yay burcu olan dostlarımız için sadece şubat ayından ziyade genel olarak 1 yıl boyunca kilo almaya meyilli oldukları için bolca hareket halinde ve yediklerinde aşırıya kaçmamalarını belirtmekte yarar var. Bu durumdan kaynaklı bolca köpeğinizle koşuya çıkmanızı tavsiye ederiz. Hem birlikte kaliteli zaman geçirebilir hem de kendi sağlığınız açısından kazançlı çıkarsınız. Yılbaşından beri eğlenceli işlerle uğraşıyorken bu ay ortasından sonra 1 ay boyunca evcil hayvanlarınızın sağlık kontrolleri, aşıları, mama ve kum siparişleri gibi rutin işlerle ile haşır neşir olacaksınız.


Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

oglak astro

Oğlak ve yükselen burcu Oğlak olan sevgili dostlarımız için şubat ayı motivasyonların yeniden ve sağlam bir şekilde canlanacağı bir ay olacak. Siz canlanınca, evdeki minik dostlarınız da canlanacak. Sizin içe kapanmanız onları da birebir etkiliyor. Neyse ki bu ay üzerinizden ölü toprağını atıyorsunuz ve iç dünyanızdan sıyrılıp hayatın renklerine karışmaya başlıyorsunuz. Kedinize internetten yeni oyuncaklar sipariş edip, birlikte oyunlar oynayarak akşamlarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Bu kadar ciddi olmayı bir kenara bırakın ve siz de muzurluk yapmaya başlayın. 10 Şubat’da Koç burcunda oluşacak Mars, Uranüs ve Ay kavuşumu sizi ev yaşantınızda sabırsız ve bencil yapabilir, kedinizi, köpeğinizi ve partnerinizi sinirlenmemeye dikkat edin.


Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

kova astro

Kova ve yükselen burcu Kova olan sevgili çılgın dostlarımız bu ay yalnız kalmak isteyeceksiniz. Aman bana dokunmayın ben tek başıma mutluyum diyebilirsiniz ama evdeki evcil hayvanlarınızı kendinizden mahrum bırakamazsınız. Onlar sizi asla yalnız bırakmazlar. Yani boşuna heveslenmeyin. Eğer evde köpek besliyorsanız, bu ay onun güvenliğine dikkat edin. Sakarlık yapabileceği, evde eşyalarınızı da kırabileceği bir dönem olabilir. Bir süredir eviniz için değişiklik veya taşınma düşünüyordunuz. Bu ay sabit kalma kararı ile bu konu son bulacak. Para kazanımı konusunda da isteklerinize kavuşmak için daha çok ve gerçekçi adımlar atmalısınız.


Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

balik astro

Balık ve yükselen burcu Balık olan duygusal dostlarımız; yakın çevrenizdeki konulara çok dikkat kesileceksiniz ve yeni bilgiler, eğitimler, kararlar içinde bulacaksınız kendinizi. Eğer evinizde, çevrenizde bir hayvan beslemiyorsanız bu ay bir hayvan sahiplenmenin tam zamanı. Onu nasıl eğitirim ve ben nasıl organize olurum diye düşünmenize gerek yok. Ne konuda tereddüt yaşıyorsanız, hepsinin sonucu olumlu olacak. Bu ay özellikle bir topluluk grubuna bağlı olan önemli kadın figürlerinden hayallerinize yönelik birçok konuda destek göreceksiniz.


Facebook ve İnstagram hesaplarımı da takip etmeyi unutmayın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Otomobilin Çarptığı Kedi Başka Bir Aracın Motoruna Sıkıştıöç

Otomobilin Çarptığı Kedi Başka Bir Aracın Motoruna Sıkıştı

Tunceli Halkı Avcıları İllerinde İstemiyoröç 1

Tunceli Valiliği: “Hayvanlarımızın Avlanması Kesinlikle Yasaklanmıştır”