in

Astrolog Ginger’dan Ocak 2020 Burç Yorumları

Merhaba sevgili astroloji meraklıları, Ocak 2020 burç yorumlarımı siz sevgili hayvan sever okurlarımız için özel olarak hazırladım. Keyifli okumalar

Merhaba sevgili astroloji meraklıları. Yeni bir yıla başladık. 2020 yılının herkese güzellik getirmesini temenni ederim. Ocak ayı yorumlarını keyifle okumanızı dilerim. Günlük astrolojik tüyolar için astrologinger İnstagram hesabıma sizi dört gözle bekliyorum ?

 

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

kocburcu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Koç ve yükselen burcu Koç olan hayvansever dostlarımız 2020 yılına hoş geldin sefa geldin diyoruz.  Bu seneye kariyeriniz ile ilgili hedeflediğiniz noktaya ulaşmanıza az kaldığına şahit olacaksınız. 2019’da yaptığınız her türlü akıllı ve pratik adımlar şimdi size meyve vermeye başlayacak hem de bu yılın ilk ayında. Yoğun bir iş temposu olabilir bu nedenle mutlaka bu ayın son haftası kendinizi şımartacak bir şey yapın. 25 Ocak’ta kuvvetli bir Neptün, Venüs, Ay Balık kavuşumu varken meditasyon, yoga veya kafanızı dağıtacak herhangi bir şey yapabilirsiniz.  ? Sıcak yuvanızda kedinizle sarmaş dolaş oturmanız da bu hesaba katılmıştır ?


Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

bogaburcu

Boğa ve yükselen burcu Boğa olan sevgili dostlarımız 2019 tam anlamıyla geride bırakıyor. Acısı ve tatlısı ise yeni sayfa açıyor. Yeni yıla uzak mesafelerle veya yabancı kültürlerle yaptığı bir bağlantıdan ötürü kazanç elde ediyor. 4 Ocak’ta sizi heyecanlandıracak ve ani bir karar vermenizi sağlayacak gelişmeler olacak ? Bu ay maddi kazancınız veya yatırımlarınızla ile ilgili kararlar vermek zorunda kaldığınızı hissedeceksiniz. Siz gene de en büyük yatırımı sevdiklerinize yapmaktan vazgeçmeyin.


İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

ikizlerburcu

İkizler ve yükseleni İkizler burcu olan sevgili okuyucularımızın geçen yılı gene zihniniz meşgul geçirerek kapattığınız. Var mısınız bu yıl farklı olsun? Fark nasıl yaratacaksınız. Bir ikizlerin asla zihni durmaz. Siz gene hayatın mantık hatalarını bulup bu konuda insanları uyarmaya çalışırsınız. Artık başkalarının hayatları değil kendi hayatınızdaki reformlara, borç alacak ilişkisine ve partnerinizin maddi kazançlarına odaklanmaya çalışın. En azından ocak ayında bu konuda dışında zihninizi meşgul etmeyin. 10 Ocak’ta Yengeç burcunda bir dolunay oluyor bu nedenle ocak ayının 2. haftasında para çıkışlarınıza ve masraflarınıza dikkat edin ? Evdeki dostlarınız için mutlaka en kaliteli mamaları almanız buna tabi ki de dahil değil.


Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

yengec

Yengeç ve yükselen burcu Yengeç olan dostlarımız için bu yılın başında ilişkilerini gündemde tutacaksınız. Ocak ortası kuralları kendiniz koymak isteyerek karşı tarafa hodri meydan yapacaksınız. Bu yoğun ilişki teması hep iş yeri partnerinizle hem de evdeki partnerinizle alakalı. Yıla ayakları çok sağlam yere basan bir yengeç burcu insanı olarak gidiyorsunuz. Yolunuz açık olsun bu yıl ?

 

 


Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
aslan

Aslan ve yükselen burcu Aslan olan sempatik okuyucularımız yıla girerken akut sağlık sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Bu konuda endişe etmeyin çünkü 2020 böyle geçmeyecek, sadece Ocak ayı sizi biraz yorabilir. Hatta bu dönem evcil hayvanlarınızda huzuru ve sağlığı kaçmış olabilir. İlk ayı atlattıktan sonra her şey rayına oturacaktır. Süreci kolayca atlatmaya odaklanın, bol şans dileriz ?


Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

basak astro

Başak ve yükseleni burcu Başak olan sevgili okuyucularımız bu yılın perde açılışında aşka, bebek sahibi olmaya, eğlenceye ve hayatın tatlı yönlerine doğru kayıyorsunuz. Ocak ayının tadını çıkartın. 27 Ocak’ta harika bir teklif alacaksınız. Önünüze ne geliyorsa, doyasıya yaşayın. 


Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

terazi astro

Terazi ve yükseleni Terazi olan arabulucu dostlarımızın bu yıl evinizle veya ailenizle ilgili sorumluluklar almaya başladınız. Geç kalınmış veya ertelenmiş olabilir. Bu ay bulunduğunuz her ortamda kökünden bir sistem düzeltmesi yaparak hayatınıza çeki düzen veriyorsunuz. 10 Ocak’ta işinizle ilgili yoluna sokacağınız bir gelişme olacak. Sonucu istediğiniz gibi olmasa da emin olun her şey olması gerektiği gibi oluyor. 2020 yılının size uğurlu gelmesi dileği ile ?


Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

akrep astro

Akrep ve yükseleni Akrep olan sezgileri güçlü olan dostlarımız 2020’ye girerken bolca gezmeli, görmeli ve öğrenmeli giriyorsunuz. Ocak sonunda ise temponuza ara verip kendinizi ailenize ve evdeki evcil hayvanlarınıza adayacaksınız. Fakat sıkı durun 13 Ocak’ta ise aşktan yana gelişmeler var. Ocak sonuna doğru da bu gelişmeler şekillenerek kendiniz iyi hissettirecek olaylara şahit olacaksınız ?


Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

yay astro

Yay ve yükseleni Yay burcu olan hayvan sever dostlarımız bu yılın ilk ödülü size çok çalışmanız sonucu elde ettiğiniz gelirler olacak. Hakettiğiniz herşeyi kuruşu kuruşuna alacaksınız. Ocak 2. Ve 3. Hafta bol bol iletişim içinde olup, yeni yerel bağlantılar kuracaksınız.


Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

oglak astro

Oğlak ve yükselen burcu Oğlak olan karizmatik dostlarımız yeni yıla girerken siz yeni bir ben olmaya adete söz vermiş gibisiniz. Bu sene neredeyse herşeyde en iyisi olacaksınız. Kendinize inancınız tam. Tek bir uyarımız var kilo almamaya dikkat edin. Çok da kilo alırsanız evdeki minik patiler sizi tanıyamaz sonra ? 10 Ocak’ta oluşacak dolunay zamanı da karşınızda kim varsa içinizi tam anlamıyla dökebilirsiniz. Bir konunun masaya yatırılması gerekli ise bu 10 Ocak günü olsun ?


Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

kova astro

Kova ve yükselen burcu Kova olan özgür ruhlu dostlarımız bu yıla girerken ilk aylarda içe kapanık gibi dursa da aslında kendine yatırım yapıyor.  Bildiğiniz yoldan şaşmayın. 21 Ocak sonrası başarı grafiğinde büyük bir artış olacak. Aman dilinizi ısırın ? 25 Ocak’ta ise yeni yılın ilk değişimin çan sesli çalacak.


Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

balik astro

Balık ve yükselen burcu Balık olan empatik dostlarımız bu yıla hayalleri uğrunda yaptığı her türlü konularda emeklerin karşılığını görecek. 2020 size kollarını bunu göstererek açıyor. 10 Ocak sonrası evinizde yapmanız gereken değişiklikleri yapabilirsiniz. 16 Ocak’tan sonra uzun bir süre kendi iç sesinizi dinleyerek hayat amacınızı destekleyen alternatif planlar üretmek isteyeceksiniz. Ay sonu da tamamen kendinizi şımartmak üzere bir aktivite içinde olacaksınız.  Tempolu gözüken bir ay olsa da bu aya ait gelişmelerin sonucu size de dokunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aracında Yüzlerce Sosyal Mesaj Bulunan Hayvansever Minibüs Şoförüöç

Aracında Yüzlerce Sosyal Mesaj Bulunan Hayvansever Minibüs Şoförü

ogrenciler kediler icin yuva yapti

Minik Öğrenciler Kediler İçin Yuva Yaptı