in

Astrolog Ginger’dan Ocak 2019 Burç Yorumları

ajanimo astroloji yazarı Astrolog Ginger Ocak 2019 burç yorumlarını astroloji meraklıları için yazdı.

Astroloji ile meraklılar için yepyeni bir içerik ile karşınızdayız. Astroloji yazarımız Astrolog Ginger, bundan böyle her ay sizler için burçları yorumlayacak. Hayvanseverleri de unutmayan Astrolog Ginger, sevimli dostlarımız ile ilgili bilgiler verirken, özel hayatınıza dair önemli gelişmelere ışık tutacak astroloji yazıları ile bizleri bilgilendirecek.

Keyifli okumalar…

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

kocburcu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Ocak ayı başlangıcı ile birlikte Mars gezegeninin, yönettiği burç olan Koç’a geçişi tüm Koçları ve yükselen burcu Koç olanları olumlu etkiliyor. Kendinizi azimli, gayretli ve motivasyonlu hissedeceksiniz. Bağışıklık sisteminiz kuvvetlenecek ve rutin alışkanlıklarınızı gözden geçirip, “daha iyi nasıl verimli olacağınızı?” düşüneceksiniz. Köpeğiniz varsa onu bu soğuk havalara rağmen daha çok yürüyüşe götürmeye istekli olacaksınız. Ocak ortasında zihnen ve sorumluluk alma konusunda size işyerinde veya evde çok yüklenildiğini fark edip, tavrınızı ortaya koymak isteyeceksiniz. Ateş elementli ve öncü bir burç olan Koçlar, en ufak bir şekilde bile baskı altında kalmaya dayanamıyorsunuz. Pluton ve Satürn karesi ile üzerinizde otorite kurma hissi ve görev aşkı hissedeceksiniz ve böylelikle bu enerji ile bakımından sorumlu olduğunuz hayvanlarınıza evde patronun kim olduğunu hatırlatacaksınız. 😊 Uzak mesafelerden veya yurtdışından arkadaşlarınız, akrabalarınız ile görüşerek sosyalleşeceksiniz. Bu vesile ile size ziyarete gelirken mutlaka evcil hayvanınız için hediye istemeyi de unutmayın. Yurtdışındaki petshoplardan güzel bir oyuncak evdeki sevgi arsızını mutluluğa boğacaktır. 21 Ocak’ta 2019’un ilk Ay tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor ve Koç burçlarının, daha önce ne yaptılarsa artık bugüne hizmet etmediği için sevgilileri ve beslediği hayvanlarla olan ilişkilerinde yenilikçi bir harekete girişiyorlar.


Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

bogaburcu

Boğa ve Yükseleni Boğa olan doğasever dostlar! Geçtiğimiz 2 ay boyunca kendiniz ve evcil hayvanlarınızla olan sağlık sorunları çok şükür geride kaldı. Bu dönem yoğun bir şekilde yardıma muhtaç hayvanlar için ya bir dernek adı altında ya da kendi sosyal çevrenizde bağış toplayarak bereketli bir yardım meleği olabilirsiniz. Bu ay, eğer bir işyerinde çalışıyorsanız performans döneminde olduğunuz için veya öğrenci iseniz sınav dönemi geçirmenizden dolayı tempolu ve bolca sorumluluk aldığınız bir dönemdesiniz. Fakat buna rağmen her türlü sorumluluğunuzu yerine getirmek için canla başla mücadele edeceksiniz. Çünkü siz sabırlı ve istikrarlı bir Boğasınız! 😊 Sadece iyi yönetmeniz gereken konu 21 Ocak’ta Aslan burcunda Ay tutulması gerçekleşirken ev yaşantınızdaki düzeninizi gözden geçirip, gerekiyorsa o alanda reformları yapabilme cesaretini gösterebilmek. Boğalar değişikliği sevmez ama bazen rutini değiştirmek bizi tazeleyecektir. Zamanın bize getirdiklerine esnek davranmak gerekiyor. Uzun süredir evcil hayvan sahibi olmak isteyip kararsız kalan Boğalar için, evlerine yeni ama kalıcı bir misafir almanın tam zamanı.


İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

ikizlerburcu

İkizler ve yükseleni İkizler burcu olan sevgili kıvrak zekalı hayvansever dostlarımız artık ilişkileriniz bu ay diğer burçlara göre Venüs’ün 7 Ocak’ta Yay burcuna geçişi ile daha güzel hale geliyor. Evcil hayvanlarla, özellikle kedilerinizle didişmeler ve küsüşmeler bitiyor. Zeytin dalı uzatan ve geri adım atan taraf sanırım siz olacaksınız ama bu hamlenizden kazançlı çıkacaksınız. Muzipliklerin ve oyunların bolca cirit attığı bir hayvan-sahip ilişkisi sizi bekliyor. 😊 Ocak ayında kendinizi bolca sosyal ortamlarda ve kalabalık alanlarda bulunacaksınız. Hatta en çok da sosyal sorumluluk projelerinde yer almak için atılımlar yapacaksınız. Dikkat edilmesi gereken konu ise sosyal kelebek iken, size ve hayatınıza destek veren sizden yaşça veya statü olarak büyük kişileri de ihmal etmemeniz. 21 Ocak’ta Ay tutulması İkizler burcunun 3. Evinde gerçekleşiyor. Yani kısacası; Kardeşler, kuzenler ve yakın çevre ile duygusal bağın güçlü olması ihtiyacı bize hatırlatılacak. Bu konuda evcil hayvanlarınız dahil yakın çevrenize onlarla birlikte olduğunuzu hissettirin.


Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

yengec

Yengeç ve yükseleni Yengeç burcu olan pamuk kalpliler, bu ay kalabalık önünde kendinizi, gücünüzü gösteren atılımlar yapacaktınız. Adeta prestijiniz yükselecek. Uzun zamandır aklınızda olan hedeflerinize bir adım daha yaklaşacaksınız. Günlük rutin işleriniz ve evcil hayvanlarınızın bakımıyla ilgili de şans sizden yana olacak çünkü Jüpiter 6. Evinizde ve Yay burcunda transit etmekte. Bu size şans, bereket ve iyimserlik getirecek. Bu dönemde de ilişki içindeyken oluşan egonuz yeniden yapılanacak. 21 Ocak’ta ki Ay tutulması da sizin maddi ve manevi değerlerinizle alakalı alanda dönüşümler getirecek size. Bu tutulma etkisiyle statünüz, başkalarına ve her türlü canlıya sağladığınız hizmet, yardım konularında kendinizi yeniden konumlandıracaksınız. Sokak hayvanlarına da destek vermeniz bu dönem gündeminizde olacak.


Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
aslan

Sahnede olmayı çok seven Aslan ve yükseleni Aslan burcu olan sempatik insanlar. Sizde şeytan tüyü var, bunu biliyorsunuz. 21 Ocak’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Ay tutulması ile birlikte görsel değişimi, devam eden alışkanlıkların kırılımı olacak. Aynı zamanda kendinizi ortaya koyma tarzınızı yeniden gözden geçireceksiniz. Bu vesile ile de evcil hayvanlarınızla veya sokak hayvanlarıyla da eğlenceli aktiviteler yapacaksınız. Jüpiter 5. Evinize ve yönettiği burçta transit ederken çok sevgi dolu, anaç, romantik, şakacı bir ruh halinde olacaksınız. Bu güzel ruh halini kendi içinizde yaşayacaksınız. Evinizde bol bol meditasyon yapıp, müzik dinleyerek evdeki canlıları da rahatlatmaya yatkın olacaksınız.


Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

basak astro

Başak ve yükseleni Başak olanlar bu ay evlerine çok odaklılar. Venüs’ün 7 Ocak’ta Yay burcuna geçişi ile birlikte, evinizde dekorasyon işlerine girişeceksiniz. Bu ayki amacınız yaşam alanınızda esnetik ve güzellik yaratmak! Siz Başaklar çalışkanlığınızla herşeyi başarırsınız. Ne de olsa toprak elementisiniz. Pratik, çözümcü ve detaycısınız. Böyle titiz bir burç için çevresinde yaşayan her canlının bakımlı ve özenli olmasını ister. Bu dönem evcil hayvanınız varsa onlara eğlence yerine kural getirmek isteyeceksiniz. Bu durum da siz ve o arasında güç savaşı ortaya çıkacak. Değişime pek direnen bir burç olmamanıza rağmen bu dönem geleneksel bir kafa yapısında olmaya çok yatkınsınız. 21 Ocak’taki Ay tutulması ile bilinçaltınız, iç dünyanız yeniden canlanacak ve size hizmet etmeyen ne varsa, o hafta kurtulmanın tam zamanı olacak.


Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

terazi astro

Sevgili Terazi ve yükselen Terazi olanlar. Tam 2 yıl sonra Mars size karşıt açı yaparak Koç’a geçti ve 7. Evinizi aktive ediyor. İlişkilerinizde mücadele etmeniz, karşı tarafın bencillikleriyle savaşmanız gerekecek. İlişkiler bize her zaman bir şey katma amacı ile var olur. Şubat ortasına kadar ilişkilerde ve “sen-ben” dengesi için sorunlara çözüm bulmak zorunda kalacaksınız. Siz kolay kolay hayır diyemeyen ve kendinden taviz vermeye çok müsait bir burçsunuz. Bu dönem de artık kendinizden ödün vermeyi durdurmanız gerekiyor. Partnerlerinizle, birlikte yaşamı paylaştığınız evcil hayvanlarla da olan gizli sözleşmelerde artık kendi menfaatinizi de düşünmenin sırası geldi. Bırakın biraz da karşı taraf düşünsün. İlişkisi olmayan Terazilere de yeni teklifler gelme olasılığı çok yüksek. Bodoslama bir çıkma teklifi gelebilir sizlere 🙂 21 Ocak’taki Ay tutulması sizin artık ev yaşantınızda ve yakın çevrenizdeki insan ve canlılarla alakalı konuları düzelttiğinizi varsayarak, artık daha sosyal olmanızı sağlayacak. Daha dışarıya dönük olacaksınız. Duygusal emniyet ihtiyacını sosyal gruplarda yer alarak karşılayacaksınız. Özellikle kadın arkadaşlarınızla temasınız fazla olacak.


Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

akrep astro

Yükseleni Akrep ve kendi Akrep burcu olanlar ortama insana göre sezgileri kuvvetlidir ve derine nüfus eder. Doğal bir psikologtur. Jüpiter’in etkisiyle maddi kazançlarınızın bolca olduğu bir döneme hatta yıla girdiniz. Bu nedenle evdeki ve çevrenizdeki hayvanlara bolca güzel mamalar almaya bütçe ayırabilirsiniz 🙂 Cesaret, atılım, girişim enerjileri rutin işlerinizde, evcil hayvanlarınız bakımında ve sağlıklı beslenme konularında kendini gösterecek. Bu etki ay başından 14 Şubat’a kadar sürecek. 21 Ocak’taki Ay tutulması da sizin 10. Evinize denk geliyor. Bu tutulma etkisi ile iş hayatınız ile özel hayatınız arasında çatışma yaşanabilir. İşle ilgili beceriler ve yönetme kabiliyetini artık elinize almanızı farkedeceksiniz.


Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

yay astro

Yükseleni Yay ve kendi Yay burcu olanlar için 2019 yılı zaten daha başlamadan uğurlu geldi. Jüpiter’in etkisiyle biraz kilo almaya müsait olabilirler fakat dikkat ederlerse sorun olmayacak. Zaten 7 Ocak’ta Venüs Yay burcuna geçerek, sizleri görsel olarak da güzelleştirecek. Ne yapsanız yakışacak. Aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda olumlu etkiler altında. Eğlenceli ve hareketli bir ay geçireceksiniz! Fakat para konusunda ayaklarınızın yere sağlam basması gerekiyor. Özellikle Yay burçları müsrifliğe yatkın olabiliyor. Hiç kedisi olmayan Yaylar için bir kedi sahiplenmenin tam zamanı, şuan sahiplenirseniz en iyi arkadaş kadrosuna girecek ve sizin karakterinizi tam anlamıyla yansıtacak. Kedisi olan Yaylar da bu ay kedilerinin alışkanlıklarını  istediği gibi şekillendirebilir. Bu kulağa çok zor geliyor, evet! Denemesi bedava 🙂 Sizle uyumlu olacaktır. 21 Ocak’taki Ay tutulması size, eğitim veya araştırma amacıyla yapılması gereken bir yolculuk getiriyor. Giderken arkanızda kaç pati bırakacaksınız bilmiyoruz ama iyi organize olmanız gerek.


Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

oglak astro

Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar bir sene boyunca kendilerine nasıl yatırım yapmışlar diye hesap kitap yaparak 1 yılın muhabesini gözden geçirecekler. Daha içsel bir yolculuk süreci onları bekliyor. Sonucu güzel olacak. Ev yaşantınızda ve kendinizi ait hissettiğiniz ortamlarda bir değişiklik yapacaksınız. Buna yapmaya cesaretiniz ve enerjiniz yoktu. Sizler için de köpek beslemek için ideal bir ay. Hayvan bakımı büyük emek ve zaman isteyen bir şey fakat bu motivasyonla girişim yapabilirsiniz. Aile üyelerinizden birine de motivasyon kaynağı olup, onun köpek almasını sağlayabilirsiniz. 21 Ocak’taki Ay tutulması size başkalarının kaynaklarından para akımı konusunda bir farkındalık sağlayacak. Özellikle Eş, anne veya kadınlardan gelen maddi avantajların test edildiği bir dönemdesiniz.


Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

kova astro

Bilinçaltının su yüzüne çıkıp, yeteneklerinizi ortaya koyacağınız, cesaretinizle büyüyebileceğiniz bir döneme girdiniz. Kardeş, komşu ve yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkileriniz kuvvetlenecek. Maddi konulardaki kayıplar artık bitti. Sosyal projelerde görev alırsanız, Mükemmel bir takım oyuncusu, çevresinden fayda gören, yaratıcı arkadaşlar ile bağlantılarınız olacak. Sokaktaki canlılar için hayırlı bir iş için ufak tefek sosyal medya işleri ile uğraşacaksınız. 21 Ocak’taki Ay tutulması size iş anlaşması ve ortaklık konularında karşı tarafın size güvenmesini ve teslim olmasını sağlayacak. Siz bildiğiniz gibi yolunuza devam edin, gerçekten su yüzüne çıkacaktır.


Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

balik astro

Zodiak’ın son burcu olan Balık ve yükseleni Balık olanlar için yaptıkları girişimlerin artık maddi veya manevei bir değere çevrilebileceğini müjdelemek isteriz. Statü ve kariyer anlamında ( öğrenci iseniz de başarılı öğrenci statüsü) yolunuz çok açık bu sene. Bu Ocak ayı çok haz alacağınız, gururunuzun okşanacağı bir ay olacak. 21 Ocak’taki Ay tutulması sizin sağlık evinizde olacak. Kendiniz asla ihmal etmeyin. Hep başkalarına empati yapıyorsunuz ve hizmet ediyorsunuz. Sizin evcil hayvanlarınız bu konuda çok şanslı. Her zaman onları anlayan bir sahipleri var. Ama kendinize de lazımsınız. Bunu hiç aklınızdan çıkartmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aksaray’da avlanması yasak angut kuşlarını öldüren avcılara 20 bin lira para cezası kesildi.ö.

Aksaray’da Avlanması Yasak Olan Kuşları Öldüren Şahıslara Para Cezası

gercek kurk giydigi icin elestirilen gulsah

Gerçek Kürk Giydiği İçin Eleştirilen Modacı: Üşüyorum Kime Ne!