in

Astrolog Ginger’dan Mayıs 2019 Burç Yorumları

Merhaba sevgili astroloji meraklıları. Mayıs 2019 burç yorumlarımı siz sevgili hayvan sever okurlarımız için özel olarak hazırladım. Keyifli okumalar

Merhaba sevgili astroloji meraklıları. Zamanın ne kadar hızlı geçtiğini söylememe gerek kalmadan biz mayıs ayına girdik bile.  Ajan şimdiden yaz tatili planları yapmaya başladı. Baharın tadını çıkartmanızı ve mayıs ayı burç yorumlarını keyifle okumanızı dilerim.

Facebook ve İnstagram hesaplarımı da takip etmeyi unutmayın 🙂

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

kocburcu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Koç ve yükselen burcu Koç olanlara bu ay zihninizin ve cüzdanınızın dolu olacağını müjdelemek isteriz. Mayıs ayının ortasından başlayarak maddi konularda şans sizden yana olacak. Ödemeniz gereken bir borç varsa bu ay o defteri kapatabilirsiniz. Mayıs ayının başlamasıyla birlikte Ay sizin Güneşinizin üzerinden geçiyor. Kendinizi çok enerjik hissederek bir ay başlangıcı yapacaksınız, bu 3 günü iyi değerlendirin diye ufak bir tavsiye gelsin bizden size. 😊 Bu yüksek enerjinizi köpeğinizle birlikte doğa yürüyüşleri yaparak da değerlendirebilirsiniz. Temiz hava ve huzur ikinize de mutlaka çok iyi gelecektir.


Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

bogaburcu

Boğa ve yükselen burcu Boğa olan sevgili dostlarımız mayıs ayını hem üreterek hem de bol düşünerek geçireceksiniz. Evdeki evcil hayvanlarınıza da böylelikle gereken zamanı ayırabileceksiniz.  Yurtdışı bağlantılı ve hukuk konularında adımlarınızı kendinizden emin ve zamana yayarak atmalısınız. Bu dönemde her ne kadar üretip hayatınıza somut  birtakım şeyler çıkarmak isteseniz de, zamana yayarak kesin sonuçları almak size daha iyi gelecektir 😉Kediniz ile de bu ay birbirinizi şımartmaya bakın çünkü bu etkileşimin en çok size faydasıd dokunacak. Size içsel olarak büyük bir huzur getirecek.  


İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

ikizlerburcu

İkizler ve yükseleni İkizler burcu olan sevgili meraklı ve araştırmacı okuyucularımız için mayıs ayı sağlığına dikkat etmesi gereken bir ay olacak. Eğer şimdiye kadar da ertelediğiniz bir doktor randevusu varsa bu ay kesinlikle gitmelisiniz. Sağlığınızı ihmal ederseniz evdeki minik dostlarınız da bundan direkt olarak etkilenebilir ve ailece evdeki keyfiniz kaçabilir. Bu nedenle bu ay mutlaka yapmanız gereken kontroller varsa ihmal etmeden direk aksiyona geçmelisiniz. Bu ayın size mesajı: “Kendinizi en azından sevdiklerinizi düşünerek ihmal etmemelisiniz”  16 Mayıs’tan sonra da para evinize gelen Mars sizden kontrolsüzce para çıkmasına sebebiyet verebilir, bu konuda da size önden ufak bir tüyo vermiş olalım.


Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

yengec

Yengeç ve yükselen burcu Yengeç olanduygusal dostlarımız bu ay muhteşem bir çevreye giriyorsunuz ve o çevrede de bulunduğunuz sürece dikkat çekiyorsunuz. Güzel fırsatların olacağı bir aylık döneme merhaba! 😊Dışarıdaki hayatınız güzel giderken evde bakımından sorumlu olduğunuz minik dostlarınızı da eğlendirmelisiniz. Çok sosyal olacaksınız o yüzden onları sadece beslemek ile değil, dışarıdan aldığınız enerji ile de onları motive etmelisiniz.

 

 


Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
aslan

Aslan ve yükselen burcu Aslan olan sempatik dostlarımız mayıs ayında kariyerinizde terfi ve övgü ile karşı karşıyasınız 😊Geçen ayın başarısı bu ay da devam edecek. Gündelik hayatınıza ek sorumluluk ve iş geleceği için kafanız tamamen görevlerinize odaklı olacak. Yoğun olacağınız bu ay içinde evcil hayvanlarınızla olan sorumluluklarınızın da yeniden yapılandırılması sözkonusu olacak. Bu etki eylül’e kadar devam edeceği için konuyla ilgili bolca düşünmeye ve aksiyon almaya vaktiniz var.


Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

basak astro

Başak ve yükseleni burcu Başak olan titiz dostlarımız mayıs ayında uzaktan gelen misafirlerini ağırlayacak ve bu da evdeki kedilerinizin sinirlerini zıplatacak 😊Ama bu misafir sizin sosyalleşmenize katkıda bulunabilir ve size iyi gelebilir çünkü Plüton ve Satürn’ün geri harekette olması sizi uzunca bir süre hobilerinizden ve eğlenceden uzak tutacak. Unutmayın ki hayat bir dengedir. Sosyalleşmeyi de unutmamak gereklidir.


Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

terazi astro

Terazi ve yükseleni Terazi olan zevkli dostlarımız bu ay ev ve emlak konularında değişiklik yapma atılımında bulunacaklar ve eylül ayına kadar da bu süreç ile haşır neşir olacaklar. Hayatınızı iyi organize etmeniz gerekiyor çünkü büyük bir değişimin tam ortasındasınız. Bu dönemde kafanızı net tutmaya, çevrenizdeki evcil hayvanlara da yeteri kadar zaman ayırmaya çalışmalısınız. Değişim kaçınılmaz olabilir ama hayat devam ediyor, tüm sorumluluklarınızı devam ettirmelisiniz. Mayıs ortasından haziran ortasına kadar olan süreçte ise eşten yana maddi avantaj da gözüküyor sizlere 😉hadi gene iyisiniz.


Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

akrep astro

Akrep ve yükseleni Akrep olan tatlı dostlarımıza mayıs ayı eğitim ve yayıncılık işleriyle ilgili aktiveler getiriyor. Mayıs ortasında atacağı imzalar ile, yeni bir dönüşüm programı başlatacak. Bu yakın çevrenizdekileri ve arkadaşlarınızı da birebir etkileyecek. Kısa kısa seyahat planları yapma eğiliminde olacaksınız çünkü elinizdeki bilginin yayılması gerekiyor.  Bu seyahat programlarına köpeğinizi de dahil ederseniz; hem birbirinize hasret kalmamış hem de birlikte güzel vakit geçirmiş olacaksınız. Kazan-kazan durumu😉


Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

yay astro

Yay ve yükseleni Yay burcu olan dostlarımız bu ay yapacağı veya hali hazırda yapmış olduğu yatırımların sonucunu görmeye çalışacak Plüton ve Satürn’ün geri harekette olması sizi de parasal anlamda etkileyecek. Bu sizi ürkütmesin çünkü sonucu illa ki güzel olacak 😉Sorumluluklarınızı da gözden göreceksiniz ve yeniden bir yapılanmaya gideceksiniz. Bu ay ortası Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte evcil hayvanı olmayan Yaylar kesinlikle bir kedi sahiplenecekler.


Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

oglak astro

Oğlak ve yükselen burcu Oğlak olan sevgili dostlarımızın Güneşinin üzerinde uzun sürecek bir Plüton ve Satürn retrosu (geri hareketi) olacak. Bununda etkisi derin ve dönüşüm odaklı olacak. Kişisel motivasyonlarınız ve alışkanlıklarınız eylül’e kadar yeniden yapılacak. Eğer evcil bir hayvanınız veya dışarıda beslediğiniz hayvanlar yoksa, bu dönem sonrası diğer canlılara da yardım etmek için kolları sıvamaya başlayacaksınız. Siz kendinizi dönüştürme sürecindeyken eğer yalnızsanız; bir aşk kapınızı çalacak haberiniz olsun. Partneri olanlara ise yeni bir hobi, kedileri olan Oğlak ve yükselen Oğlaklara ise torun gelecek. Kediniz doğum yapacak 😉Yani büyükanne/baba olacaksınız! Tebrikler!


Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

kova astro

Kova ve yükselen burcu Kova olan sevgili dostlarımız için mayıs ayı inziva ayı olacak. Bu inziva da siz şöyle bir şeyi yeniden hatırlayacaksınız; “En büyük güç sizin içinde”. Kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar karşısında her zaman cepte bir alternatif plan bulundurmaya gayret etmenizi tavsiye ederiz. Siz bu ay evinizde yeni ve farklı bir dekorasyon girişimi yapacaksınız. 16 Mayıs’tan sonra evcil hayvanlarınızın sağlığına da özen gösterin ve onların rutin kontrollerini yaptırmayı ihmal etmeyin. Bu ay psikolojik olarak güçsüz kalabilirler ve desteğinize ihtiyaçları olabilir.


Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

balik astro

Balık ve yükselen burcu Balık olan nazik dostlarımıza mayıs ayı çocuklarla ilgilenme konuları, bolca kısa seyahat ve yeni gündelik bilgi ile haşır neşir olmayı getirecek. Bulunduğunuz toplulukla ile ilgili reformlara ihtiyacınız var. Bu nedenle önümüzdeki 4 ay boyunca hayalinizdeki sosyal çevreye kavuşmak için neler yapabileceğinizi inceleyeceksiniz. Çevrenizi daha da çok nasıl genişletebileceğinize odaklanacaksınız. Mayıs’ın ilk 2 haftası paranız evdeki ve dışarıdaki sahipsiz miniklerin ihtiyaçları için gidebilir. Keseyi onlar için iyice açacaksınız, güle güle harcayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

munchkin4

En Tartışmalı Kedi Irklarından Biri: Munchkin

Ankara’da Buluşan Hayvan Hakkı Savunucuları Sokak Hayvanları için Söyleyecek Sözümüz Var”öç

Ankara’da Buluşan Hayvan Hakkı Savunucuları: “Sokak Hayvanları için Söyleyecek Sözümüz Var”