in

Astrolog Ginger’dan Mart 2019 Burç Yorumları

Merhaba sevgili astroloji meraklıları. Mart 2019 burç yorumlarımı siz sevgili hayvan sever okurlarımız için özel olarak hazırladık. Keyifli okumalar

Merhaba sevgili astroloji meraklıları. Tanışalı 3 ay olacak ve sizlerle temas haline olmak çok keyifli. Ajan Brian da benimle birlikte gözyüzünü analiz edip, burçlara göre yorum yaptığımız için de ayrıca mutlu 😊 Astrolojiye iyice ısınmaya başladı. Benden her ay o ayın gezegen etkilerinin tüyolarını alıyor. Mart ayına özel burç yorumlarımızı siz sevgili hayvan sever okurlarımız için hazırladık.

Facebook ve İnstagram hesaplarımı da takip etmeyi unutmayın 🙂

Keyifli okumalar…

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

kocburcu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Koç ve yükselen burcu Koç olanları Mart ayında bilinçaltı konulara ağırlık vermeye meyilli. Tek başınıza kalıp düşüncelere dalma zamanı sizleri bekliyor. “Bazen didişsekte, beni çok seven bir minik dostum var, herşeyim tam. Ne oluyor bana yahu diyebilirsiniz” Çünkü Merkür gezegeni 5 Mart’tan itibaren neredeyse ay sonuna kadar geri harekette olacak. Bu da sizin 12. evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte iç dünyanızdaki hassas noktaları farketmek isteyeceksiniz. Sakın kendinizi buna çok kaptırmayın. Çünkü evdeki evcil hayvanlarınız sizin ruh halinizden çok etkileniyor. Onlar bu modunuza anlam veremeyecektir. O halde onların da dengelerini bozmamak adına bu süreci slow-romantik müzikler dinlerek, düşüncelerinizi kağıda yazarak kucağınızda evcil hayvanınızla öpüşük koklaşarak geçirebilirsiniz. 


Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

bogaburcu

Boğa ve yükselen burcu Boğa olan sevgili dostlarımız bu ay arkadaşlarıyla ilgili konulara odaklanacak. Daha da detaylandırırsak; geçmişte arkadaşlarınızla çözemediğiniz konular yeniden gündeme gelecek. Ayrıca aynı ideallere sahip olduğunuz kişilerle olan iletişiminizde bir yanılgı ve yanlış anlaşılma olabilir. Bu süreçte oluşabilecek hayal kırıklığını fazla abartmamak ve nasıl çözebileceğinize bakmanız gerekecek. Kendinizi, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi esnetin. Alın köpeğinizi açık havada gezmeye gidin, kedinizle saklambaç oynayın veya muhabbet kuşunuzla sohbet edin. Siz anı dolu dolu ve çok güzel yaşayan bir Boğasınız. Her gününüzden haz ve keyif almak yakışıyor. Buna devam 😉


İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

ikizlerburcu

İkizler ve yükseleni İkizler burcu olan şeytan tüyü olan hayvan sever dostlarımızın yönetici gezegeni Merkür bu ay geri gidiyor. Merkür geri giderken zihinsel faaliyetler içe yönelir. Balık burcunda geri gideceği için edebiyatla, sanatsal aktivitelerle ilgili olan meziyetlerinize odaklanıp topluma bunu nasıl sunabileceğinizi düşüneceksiniz. Zaten siz mevcut durumda bile zihin yapınızla herkesi büyüleyebiliyorsunuz. Bu dönemde nasıl daha büyüleyebilirim, nelerde aksalıklık var gibi soruları kendinize soracaksınız. Evdeki evcil hayvanınız kendini çok şanslı hissediyor. Hem onu bıktırmadan seviyorsunuz hem de ona her gün yeni bir şey öğretiyorsunuz. Onu o kadar şaşırtıyorsunuz ki sizin dışınızda herkesi sıkıcı buluyor. Bu ay onun ruhunu daha da destekleyerek etkileyebilirsiniz. 


Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

yengec

Yengeç ve yükselen burcu Yengeç olan duygusal dostlarımıza Mart ayında yurtdışı bağlantıları ve yabancılarla ilgili konularda karar alırken 4-5 defa düşünmelerini tavsiye ederiz. Yapılacak sözleşme ve anlaşmalarda yanlış anlamaya müsaitsiniz. Bunu farkında olursanız ve her detayı dikkatlice okursanız sorun olmayacak. İşlerinizi ve yatırımlarınızı da iyi ayarlamanız gerekiyor bu dönem. Venüs’ü kova burcuna geçerek sizin 8. evinize hareket geçirecek ve sonradan pişman olmamak adına her attığınız adımı düşünerek atın. Daha sonra zamanını çalacak işlere girişmeden önce iyice düşünün. Size evinize ve sevdiklerinize bağlı bir burçsunuz. Özel hayatınızdan çalarsa evdeki minik dostlarınızı fazla göremeyeceksiniz. Aman aman, sonra bir de onlardan trip yemeyin. 


Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
aslan

Aslan ve yükselen burcu Aslan olan tatlı hayvan sever dostlarımıza Mart ayında evlilik, ikili ilişkiler ve iş ortaklığı ilişkilerinde bir özgürleşme, sıradışı bir anlayış getirecek. Bu ya sizden karşı tarafa yansıtılacak ya da size bu enerji projekte edilecek. Başkalarından gelen destek konusunda otorup, yeniden bir düzenleme yapmanız gerekiyor. Size karşı çok fedakarlık yapan kişilerle belki de bu dönem konuşarak istediğiniz dengeye getirebilirsiniz. Kendi kendinize yeten bir burçsunuz. Hatta sizin evdeki evcil hayvanlarınız da kimseye muhtaç olmamayı bu dönem öğrenecek. Siz de onlara bir fırsat verin ve onu gözlemleyin. Bakalım sürekli sizin desteğinizi almadan da kendi kendine mutlu olabilecek mi? Bu ay dengelenme ayı. Bunu hem kendimiz hem de minik dostlarımız için bu dönemi fırsata çevirelim.


Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

basak astro

Başak ve yükseleni burcu Başak olan çalışkan dostlarımızı Mart ayı hem iş, hizmet konularında hem de ikili ilişkiler konularını onları epey bir meşgul edecek. İş ve üretkenlik için çok şükür ki, sıradışı ve ters tepmeyecek bir method bularak işleri bir süre idare ediceksiniz. O tarafı kurtardınız peki ya evdeki minik patiler? İyi giden iletişiminiz birden sekteye uğrayabilir. Zaten uzun süredir ne o ne de siz problem çıkartmaya üşeniyordunuz. Ama şimdi düşüncelerinizi kendinize saklamayın. Bırakın o da, siz de kendinizi akışa bıraksın. Neler çıkacak görelim. Sevgili Başaklar, ayrıca partnerinizle olan iletişiminizde kelimeleri dikkatli kullanın. O da siz de birbirinizi yanlış anlamaya müsait olabilirsiniz. Baktınız işler karışıyor. Bu ay hoşgörülü ve affeci olun. 


Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

terazi astro

Terazi ve yükseleni Terazi olan zevkli hayvan sever dostlarımıza Mart ayı aşk ve eğlence alanında uğurlu gelecek. Yeni insanlarla yeni heyecanlar Mart ayında geldi buldu sizi! Gençlerle birlikte eğlenceler, kendinizi genç hissettirecek yeni bir hobiye atılım için uygun bir dönem. Hatta eğer evinizde hayvan yoksa kesinlikle bir hayvan sahiplenin çünkü bu ay evinize katacağınız yeni bir aile üyesi sizi hayata daha da bağlayacak ve sizi zinde tutacak. Venüs 5. evinize geçmekte ve kediler Venüs ile bağlantılıdır. Bu nedenle Mart ayında özellikle kedi sahiplenmenizi öneririz. Hayatı ve hayatınıza değişik renkler katmayı ertelemeyin. Sağlığınızla ilgili de konular da artık çözüm bulacak uzun süre açılmamak üzere kapanacak.


Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

akrep astro

Akrep ve yükseleni Akrep olan dostlarımız ev yaşantınızda bağımsızlığınızı ilan etmeye çalışmalarınız veya aile üyelerine karşı yansıttığınız özgürlük talebiniz pek de istediğiniz gibi sonuç vermeyebilir. Bu konu mesela evdeki köpeğinizi çılgına çevirecek. Hayatınızdaki eğlence kavramını sorgularken, hayatınızda ne gibi renklerin olduğunu, onları nasıl canlandırabileceğinizi düşünürken, o size bakıp kuyruk sallayacak. “Ben varım hayatında bu seni yeteri kadar eğlendirmiyor mu” diyerek gözlerini dikecek size. Evet haklısınız. Akrep burçları da sabit niteliktedir, öyle çok değişim aramaz hayatında. Ama belki de artık eğlence alışkanlarınızı yeniden gözden geçirmenin bu ay zamanı geldi de geçiyor! 


Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

yay astro

Yay ve yükseleni Yay burcu olan dostlarımız Mart ayında ev hayatlarını yakın plana alıyorlar. Aile arasında önemli konuların konuşulması, kardeşlerinizle ilgili konuların aile içinde konuşulması veya geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelmesi gibi etkiler altında olacaksınız. Kök salması beklenen önemli bir fikir gündeme oturuyor. Bu nedenle geleceğinizi yeniden yapılandırmak için dikkatlice ve akıllıca bir adım atmanız gerekiyor. Dış dünya ile olan bağınızı, bu ay özelinde kendi içinize yöneltirseniz fayda sağlayacaksınız. Çevrenizde bolca kediler olacak. Sizin evinizde kedi yoksa bile resmen kedilerin nasıl bir canlı olduğunu avucunuzun içi kadar bileceksiniz. 


Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

oglak astro

Oğlak ve yükselen burcu Oğlak olan sevgili dostlarımıza Mart ayı öz sevginin hatırlanma ayı olacak. Bencil bir burç olmamanıza rağmen bari bu ay sadece kendinizi düşünerek, kendinize yatırım yapın. Tabi ki de buna evcil hayvanlarınız da dahil. Çok sıkı fıkı olmasanız da, onları da kendinizi düşündüğünüz kadar düşünüyorsunuz zaten. Çünkü sevgi sizin için eşittir emek demektir. Bu ay günlük işlerinizde bir yavaşlama ve sizde bir dalgınlık durum olabilir. Kendinize fazla yükleme yapmadan bu ayı geçirmeye özen gösterin sevgili Oğlaklar.


Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

kova astro

Kova ve yükselen burcu Kova olan sevgili muzip dostlarımız Mart ayında görsel ve fiziksel konularda atılım yapmaya çalışacaksınız. Saç rengi değişimi, kıyafet tarzı ve yeni yeni huylar edinmeye çalışacaksınız. Marjinalliği çok seviyorsunuz evet ama bakalım evdeki dostlarınız sizin bu tarz değişiminize ne diyecek? Bu ay zaten maddi kazanım konusunu masaya yatırıp ne gibi harcamalarınız var, hangileri lüzumlu hangileri lüzumsuz gibi bir analiz içine gireceksiniz. Heyecan yapıp gereksiz ve maliyetli bir tarz değişimine girmeyiniz diyoruz. Bizden söylemesi.


Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

balik astro

Balık ve yükselen burcu Balık olan tatlı dostlarımız bu ay yanlış anlaşıldığını düşünüp ya da insanlarla tam iletişim kuramadığını hissini içine çekilebilir. Tabi ki bazen durup kendi içimizde neler olup bittiğini düşünmeye ihtiyacımız var fakat bunu abartmamakta fayda var. Venüs 12. Evinizde transit edecek ve bu etkiyle platonik bir aşk içine düşebilirsiniz. Kendinizi hırpalayın. Karşılıksız sevgiye size boğacak evcil hayvanınız ne güne duruyor? Bir nefes kadar yakınınızda olan 1 çift göz, sizden gelecek bir tebessümle yüzyılın aşkını tepsiyle size sunacak. Platonik aşkı ne yapıcaksınız? Daha ne istiyorsunuz sevgili Balıklar 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Bin 300 Domuz Burunlu Kaplumbağayı Kaçırmaya Çalıştılaröç

3 Bin 300 Domuz Burunlu Kaplumbağayı Kaçırmaya Çalıştılar

daga terk edilmisti sahip cikti 1551450086723

Dağa Terk Edilen Yaşlı Eşeğe Sahip Çıkan Melek Öğrenci