in

Astrolog Ginger’dan Ekim 2019 Burç Yorumları

Merhaba sevgili astroloji meraklıları, Ekim 2019 burç yorumlarımı siz sevgili hayvan sever okurlarımız için özel olarak hazırladım. Keyifli okumalar

Merhaba sevgili astroloji meraklıları. Ekim ayı yorumlarını keyifle okumanızı dilerim. Günlük astrolojik tüyolar için astrologinger İnstagram hesabımı da takip etmeyi unutmayın

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

kocburcu

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Koç ve yükselen burcu Koç olan hayvansever dostlarımız ekim ayının ilk haftalarında sürpriz bir teklif ile karşı karşıya kalacaksınız. Ekim ayının 2. Haftasından sonra ise üzerinde çalıştığınız konuyu çok iyi araştırmanız ve konunun derinine inmeniz gerekli olacak. Sizin gündem aylardır yoğundu ve ekim ayında da bu yoğunluk devam edecek. Ama bu emeğin sonunda keşfedilmemiş alanları keşfedeceksiniz 😉 Ayrıca bu ay kedinizin sağlığını iyileştirmek için de alternatif yollar araştırmanız mümkün.


Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

bogaburcu

Boğa ve yükselen burcu Boğa olan sevgili dostlarımız geçen ay eğlenceli zamanlar geçirmişti. Fakat bu ay üretime odaklanıp, eğlenceye ara vermeniz söz konusu olacak Boğa burcu toprak elementi gelen bir burçtur. Boğalar için üretim ve dünyaya katkıda bulunmakta sizin için zaten başlı başına bir eğlence kaynağı. Ayın ortasında başladığınız üretimleri kağıt ortamına taşıyacaksınız ve çok hızlı bir şekilde kazanca dönecek. Bu kazanç ün de olabilir, itibar da olabilir 😊 Köpeğiniz ile bu ay uzlaşmaya çalışacaksınız fakat önemli bir uyarı yapmamız da fayda var. Herşeye evet dememeye çalışın. Onlar için en doğrusunu siz daha iyi biliyorsunuz. Sizi dinlemeliler.


İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

ikizlerburcu

İkizler ve yükseleni İkizler burcu olan sevgili okuyucularımız bu aya aşk, romantizm ve çocuklarınız ile ilgili konularla giriş yapacaksınız. Ekim’in tam ortasında bir dolunay oluyor ve bu dolunay ile keşke benden 2 kopya daha olsa ve tüm herkese yetsem diyebilirsiniz. Bu ay ilişkilerinizde siz özverili olduğunuz için iyileşmeler oluyor. 😊 Evcil hayvanlarınızın bakımı ile de bu ay ekstra özenli davranıyorsunuz. Onlar için değişik ve eğlenceli oyuncaklar da sipariş edebilirsiniz.


Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

yengec

Yengeç ve yükselen burcu Yengeç olan dostlarımız için bu ay evleriyle ve çekirdek aileleri ile ilgileniyorlar. Huzursuzluk ve karmaşayı hiç sevmiyorsunuz. Aklınızda olan ev içi dekorasyonu ve değişimleri yapıp bol bol misafir çağıracaksınız. Ayın ortasından sonra sosyalliğiniz artıkça artıyor. Ev çok kalabalık olunca da evdeki minik canlıların hayatına renk gelecek 😉 Ayrıca ay ortasında kadınlar ve erkekler arasındaki farklılıklarını hatırlayıp, olabilecek bir krizi iyi yöneteceksiniz.

 

 


Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
aslan

Aslan ve yükselen burcu Aslan olan sempatik okuyucularımız bu ay yerlerinde durmuyor, yerlerinde durmadıkça da yeni bilgiler ediniyor. Eğitim ve bilgiye bolca maruz kalacağınız bir ay. Edindiğiniz yeni deneyimleri de ev hanesiyle paylaşıp saygınlığınızı bir kat daha arttırabilirsiniz. Bu dönem kedileri olan arkadaşlarınıza da manevi destek vermeniz bir dönem olabilir. Siz burç olarak hem cana yakın hem de saygın bir burçsunuz. Sizin desteğinize çok ihtiyaç duyulacak. Bu ay alan değil veren taraftasınız.


Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

basak astro

Başak ve yükseleni burcu Başak olan sevgili okuyucularımız bu ay maddi kazançları en yüksek seviyede olan burç sizsiniz. Helal olsun gerçekten. 12 burç içinde en pratik ve en üretken sizsiniz ve bu ay bu özelliğinizin sonuçlarını elde edeceksiniz. Geçen ay kendileriyle ilgili değişiklikler yapıp, Spora başlamak, fit olmak ve alışkanlıklarınızı gözden geçirmiştiniz. Bu disiplin kendinize olan saygınız için hala devam ediyor. Kendinizi iyi hissetmeniz de minik dostlarınızı keyiflendirecek. Onların aynası gibisiniz. Siz iyiyseniz, onlar da iyi 😉


Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

terazi astro

Terazi ve yükseleni Terazi olan zarif dostlarımızın bu ay artık ayağa kalkma ve gücünü gösterme zamanı. Artık içe kapanıklık dönemi sona eriyor. Kendinize ait en iyi özellikleri ortaya koyacaksınız ve Ekim’e bomba gibi giriyorsunuz. 14 Ekim’de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Ay ortasında gerilimli ortam gördüğünüzde konuyu şahsi algılamadan ve çok etkilenmeden ilerlemenizi öneririz. Evcil hayvanlarınızın da bu dönem alerjik durumları olabilir ama geçecektir. Endişe etmeyin.


Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

akrep astro

Akrep ve yükseleni Akrep olan hisleri güçlü olan dostlarımız bu ay kendilerine öyle bir yatırım yapıyorlar ki, projelerin ardı kesilmiyor.  Çok güzel atılımlarınız olacak. Eğer benim yapacak bir planım yoktu diyorsanız, mutlaka bir plana odaklanın çünkü bu enerji ile sonucu çok güzel olacak. Boşa gitmesin gezegenlerin enerjisi. Bu ay kediler ile ilgili bir proje yaparsanız da büyük ses getirecek ve siz de yaptığınız bu iş ile ilgili gurur duyacaksınız. Ne kadar titiz çalıştığınızı biliyoruz. Yaptığınız herşeyin yankısı güzel oluyor.


Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

yay astro

Yay ve yükseleni Yay burcu olan hayvan sever dostlarımızın bu ay kafası biraz karışık. Sosyal mi olmak yoksa tek başınıza mı kalmak arasında gidip geliyorsunuz. Belki yoruldunuz belki gerçekten tek kalıp hayatınızı düşünmek istiyorsunuz ama unutmayın ki siz bir yay burcusunuz. Yaylar asla sakince bir köşede boş kalamaz. Yalnız kalsanız da okuyarak ve araştırarak veya yayın yaparak geniş kitlelere ulaşacaksınız. O halde hayvan hakları ile ilgili konulara eğilim herkesin bilinçlenmesini sağlayabilirsiniz. Gezegenler sizi destekliyor. Şimdiden ellerinize sağlık.


Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

oglak astro

Oğlak ve yükselen burcu Oğlak olan karizmatik dostlarımız bu ay beklenen terfi veya işle ilgili güzel haber geliyor. Size zaten geçen ay gezegenler göz kırpmıştı, bu ay ise tam şekilde gülümseyecek. Güzel haberler alarak devam eden bu dönemde çokça sosyal olacaksınız. Davetlere ve organizasyonlara katılmanız gerekebilir. Unutmamanız gereken tek şey evdeki minik patiler. Eve çok geç gelmemeniz herkesi çok memnun edecektir. Veya sabahları daha erken kalkıp köpeğinizle yürüyüşe çıkabilirsiniz. Seçim sizin.


Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

kova astro

Kova ve yükselen burcu Kova olan özgür ruhlu dostlarımızın bu ay yurtdışı bağlantılı veya uzak mesafelerle ilgili alanda olan atılımları devam edecek ve gelişmeler de olacak. Ay sonuna doğru da iş teklifleri, fırsatları veya meslek ile ilgili eğitimler gündeme gelecek. 2020’nin temelleri bu atılıyor gibi gözüküyor. Hadi hayırlısı 😊 Siz hayat standardınızı değiştirince belki evinize ilave yeni minik misafirler de alabileceksiniz 😉


Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

balik astro

Balık ve yükselen burcu Balık olan empatik dostlarımız bu ay banka borçları, ödemeler ve hukuki işler ile haşır neşir olacaksınız. Muhasebe defterinizi iyi tutun. Yurtdışı bağlantılı ticaret işleriniz var ise bu ay kazanç elde ediyorsunuz. Yok ise uzmanlaşmak ve profesyonel olmak istediğiniz bir alanda eğitim alacaksınız. Bu eğitim ile vizyonunuz genişleyecek ve yepyeni bir siz olacaksınız. Bizler aslında yaş aldıkça değil, öğrendikçe, bilgilendikçe gelişiyoruz. Ev halkının ve evcil hayvanlarınızın bu dönem sakarlık yapma ihtimali olabilir. Ona göre önleminizi alın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayvan İşleri Konseyi Köpeklerin Yeri Yatak Değilöç

Hayvan İşleri Konseyi: Köpeklerin Yeri Yatak Değil

Annesi Ölen 12 Yavruya Bir Otel Sahip Çıktıöç

Annesi Ölen 12 Yavruya Bir Otel Sahip Çıktı