in

Aslan Burcu Kedi ve Özellikleri

Aslan burcu kediler fazlasıyla sadıktır. Ama ona tahakküm etmek isteyen birine karşı çok dikbaşlı davranabilir. Çok gururludur.

Evin gerçek kralı odur! Kendisini her şeyin üstüne koyan, kendine güvenli ve gösterişli yapısıyla bu kedi tam bir asalet timsalidir. Zengin insanların tercih edeceği türden bir kedidir. Sahiplerinin sağlayacağı kaliteli tasmalardan ve yastık dolu sepetlerden hoşlanır. Eve gelen misafirlere kendisini göstermeye, iltifatlar almaya bayılır. Dikkatleri üzerine toplamakta hiç zorlanmayacaktır.

Fiyakalı tavırlarıyla aşırı gösterişli bir kedidir. Kendisini ancak istediği zaman sevdirecektir. İstediği ve sevdiği kişilere karşı son derece sıcakkanlıdır. Nasıl mutlu vakit geçireceğini iyi bilir.

İstediği zaman, evdeki çocukları da, yaşlıları da mutlu edecek şeylerin neler olduğunu bilir ve bu özelliklerini cömertçe sergiler. Ağır hareket etmeyi tercih edecektir. Ürkek ve çekingen tavırda değildir.

aslanburcukediveözellikleri

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Dışarı çıktığı zamanlarda da, aynı evde olduğu gibi, ortama hakim olmak isteyecektir. Kendini akıllı bulur ve diğer kedileri küçümser bir tavır takınabilir. Bakımlı olmayı çok sever. Sahibine bakım yaptırmanın bir yolunu bulacaktır.

Sağlığı gayet yerindedir. Ama en zayıf yeri sırt bölgesidir. Bu kedi fazlasıyla sadıktır. Ama ona tahakküm etmek isteyen birine karşı çok dikbaşlı davranabilir. Çok gururludur. Bu yüzden ona karşı hareketleri iyi ayarlamak gerekir. Değerinin bilinmesinden çok hoşlanır ve böyle olduğunda çok sadakatlidir.

Kendisine güzel yiyecekler verildiğini, alınacak güzel bir tasmayı veya tüylerini okşayacak kaliteli bir fırçayı diğer kedilerden daha çabuk fark edecektir. Evde başka kediler varsa, onlara daha fazla ilgi göstermemek gerekir. Kendisine iltimas geçilmesinden hoşlanır, ama geri planda kalmaktan asla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangecburcu kedi

Yengeç Burcu Kedi ve Özellikleri

basakburcukediveözellikleri

Başak Burcu Kedi ve Özellikleri