in ,

Aracıyla Uçuruma Yuvarlanan Sürücü Kedisini Unutmadı “Arabada Kedim Var. Onu da Kurtarın”

İzmir’in Tire ilçesinde kontrolden çıkarak tarlaya uçan otomobilde 4 kişi yaralandı. Yaralıları alan ve yola çıkacak olan ekipler, Kazazedenin “Arabada kedim var. Onu da kurtarın” demesi üzerine geri dönerek kediyi de kurtardı.

İzmir’in Tire-Belevi yolunda meydana gelen kazada. Selçuk istikametinden Tire yönüne seyir halinde olan Recep Özkan (49) kontrolündeki 06 PU 323 plakalı otomobil, bir anda kontrolden çıktı. Yol kenarında bulunan çöp konteynerine çarparak tarlaya uçan otomobil, çarpmanın etkisiyle hurdaya döndü. Araçta bulunan sürücü Recep Özkan, yolcular Deniz Taylan (4), Tolga Mert Taylan (16) ve Naciye Taylan (37) kazadan hafif yaralı olarak kurtuldu. Yaralılar, olay yerine gelen ambulansla Tire Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı.

Arabada Kedim Var. Onu da Kurtarın 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

“Arabada Kedim Var. Onu da Kurtarın”

Kazada yaralanan Tolga Mert, ambulansa alındıktan sonra 112 Acil Sağlık görevlilerine “arabada kedim var lütfen onu da kurtarın” dedi. Bunun üzerine sağlık personelleri yola çıkacakken tekrar araca döndü. Hurdaya dönen aracın başına gelen görevliler, kediyi aramaya başladı. Görevliler, korkudan saklanan kedinin sesini duyarak aracın ön bölümüne yöneldi ve kediyi aldı. Ekipler, daha sonrada kediyi ambulanstaki Tolga Mert’e teslim etti.

Arabada Kedim Var. Onu da Kurtarın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sıcaktan Bunalan Köpekler Denize Girmek İstedi Yüzlerine Kum Atılarak Kovalandılaröç

Sıcaktan Bunalan Köpekler Denize Girmek İstedi; Yüzlerine Kum Atılarak Kovalandılar

harun kolcak in vasiyeti gerceklesti 1

Harun Kolçak’ın ‘Kedi Kulübesi’ Vasiyeti Gerçekleşti