in

Aracın Motoruna Sıkışıp Orada Yavrulayan Kediyi Kurtardı

Aracının motorunda yavrulayan kediyi fark eden sürücü kedileri kurtarabilmek için aracını sanayiye götürdü.

Sultangazi’de esnaflık yapan bir kişi, aracına bindiği sırada motor kısmından kedi sesinin geldiğini duyunca itfaiye ekiplerinden yardım istedi. İtfaiye ekipleri yavrulayan kediyi çıkaramayınca, araç sahibi çekiciyle aracını sanayiye götürüp kedilerin sağlıklı bir şekilde çıkarılmasını sağladı.

Arabanin altindaki kediler

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Aracın Motor Kısmından Kedi Sesi Geldiğini Duydu

Olay, dün saat 14.30 sıralarında Sultangazi’de yaşandı. Sultangazi’de esnaflık yapan İbrahim Çınar, park halindeki aracına bindiği sırada motor kısmında kedi sesi geldiğini duydu. Aracın içerisinde kediyi kendi imkanlarıyla çıkarmaya çalışan Çınar, başarılı olamayınca itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Aracın bulunduğu bölgeye gelen itfaiye ekipleri, çıkarmak için uğraştığı sırada kedinin yavruladığı anlayınca, yavrulara zarar vermemek için müdahale edemeyeceğini aracın çekiciyle sanayiye götürülmesi gerektiğini söyledi.

Arabaya sikisan kediler

Kedilere Zarar Vermemek İçin Aracı Sanayiye Götürdü

İbrahim Çınar, aracın motor kısmında bulunan kedilere zarar vermemek için, çekici yardımıyla aracını sanayiye götürdü. Burada sanayi çalışanları kedilerin zarar görmemesi için titiz bir şekilde çalışarak aracın altındaki motor koruma bölümünü açtı. Burada 4 yavru kediden 3’ünün hayatını kaybettiği anlaşıldı. Yaklaşık yarım saat süren mücadele sonucunda anne kedi ve hayatta kalan son yavrusu sıkıştığı yerden çıkarıldı.

Arabadan kedi kurtarmak 1

Olay Yerinde Müdahale Riskliydi

Yunus Olgun isimli esnaf ise, “Yıkamanın kenarında arkadaşlarımız ile sohbet ediyorduk binadan arkadaş inince aracını çalıştırdı bu esnada bir kedi sesi duyduk biz de arkadaşa aracını stop etmesini söyledik ve itfaiye ekiplerine haber verdik yaptıkları kontrol sonucunda riskli olduğu için müdahale edemeyeceklerini aracın sanayiye götürülmesi gerektiğini söylediler ve olay yerine çekici çağırdık kediler sanayide çıkarılarak kurtarıldılar maalesef 4 yavrudan 3’ü ölmüştü ancak bir tanesi sağ salim kurtarıldı” ifadelerini kullandı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankarada Yine Hayvan Katliami 1

Ankara’da Yine Köpek Katliamı

Armutlu Belediyesiyle Ilgili Korkunc Iddia 6 Aylik Erkek Kediye Disi Kedi Operasyonu Yapildi Kedi Hayatini Kaybetti 2

Armutlu Belediyesi’yle İlgili Korkunç İddia: 6 Aylık Erkek Kediye Dişi Kedi Operasyonu Yapıldı, Kedi Hayatını Kaybetti