in

Aracın Motor Bölümüne Sıkışan Oğlak 1 Gün Sonra Kurtarıldı

Hakkari’de Karayolları aracının motor bölümüne girerek sıkışan oğlak, yaklaşık 1 gün sonra, 3 saatlik çalışmanın ardından kurtarıldı.

Kent merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunan Çanaklı köyünde dün öğle saatlerinde çalışma yapan Karayolları ekipleri, ardından araçlarıyla garaja döndü. Ekipler, araçları park edip, garajdan ayrıldı. Bugün köyden döndükleri kamyonetin yanına gelen ekipler, aracın ön bölümünden gelen sesleri duydu.  kamyonetin motor bolumune sikisan oglak 1 gun sonra kurtarildi 4330 dhaphoto4

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Sürücü, aracın motor bölümünü açınca içeride bir oğlağın sıkışmış olduğu görüldü. Hemen AFAD ekiplerine haber verildi. Garaja gelen AFAD ekipleri, 3 saat süren çalışmanın ardından oğlağı bulunduğu yerden çıkardı.

kamyonetin motor bolumune sikisan oglak 1 gun sonra kurtarildi 4330 dhaphoto5

Ekipler, yaklaşık 1 gün aracın motor kısmında kalan oğlağı çıkadıktan sonra süt verip bir süre sevdi. Karayolları Şube Şefliği’ne gelen oğlağın sahibi, yetkililere teşekkür etti.

kamyonetin motor bolumune sikisan oglak 1 gun sonra kurtarildi 4330 dhaphoto7

Karayolları personeli Nazif Kaçar, “Ekipler, kent merkezine geldikten sonra motor bölümünde oğlak sesi duyuyor. Motoru açıp baktıklarında içinde sıkışmış oğlağı görüyorlar. Daha önce motor bölümünde kedi, yılan gördük ve duyduk ama oğlak olması bizi çok şaşırttı. AFAD ekipleriyle birlikte oğlağı sıkıştığı yerden çıkardık. Sahibini de arayarak oğlağı sağ salim teslim ettik” dedi.

kamyonetin motor bolumune sikisan oglak 1 gun sonra kurtarildi 4330 dhaphoto8

kamyonetin motor bolumune sikisan oglak 1 gun sonra kurtarildi 4330 dhaphoto6

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medya Tarafından Canavar İlan Edilip Polis Kurşunuyla Ölen Köpe Paşaöç

Medya Tarafından Canavar İlan Edilip Polis Kurşunuyla Ölen Köpek: Paşa

adana sukanalındaatarabası

Adana’da Tepki Çeken Görüntüler: At Arabasını 2 Metrelik Su Kanalında Sürdüler