in

Arabaya Giren Yavru Kediyi Kurtarmak için Mahalleden Anne Kedi Buldular

Adana’da otomobilin alt tarafına sıkışan yavru kedi, başka bir anne kedi gösterilerek kurtarıldı.

Seyhan ilçesine bağlı Reşatbey Mahallesi’nde bir otomobilin alt tarafından yavru kedi sesi duyan vatandaşlar kediyi kurtarmak için seferber oldu. Ancak vatandaşlar korkup iyice otomobilin altına giren ve sıkışan kediyi bir türlü çıkartamadı. Bu nedenle vatandaşlar polisten de yardım istedi. Bu arada bir vatandaş, otomobilin altına elini sokarak çıkarmak istedi ancak o da başarılı olamadı. Bu kez başka bir vatandaş bir anne kedi bulunup yavru kediye gösterilmesi halinde kedinin otomobilin altından inebileceğini söyledi.

AW150004 09 1

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bunun üzerine mahallede bulunan bir anne kedi getirilerek otomobilin alt tarafına bırakıldı. Bir süre sonra anne kediyi gören yavru kedi sıkıştığı yerden kendiliğinden indi. Vatandaşlar hemen yavru kediyi otomobilin yanından uzaklaştırdı. Ancak annesi olmayan yavru kedinin bu kez de beslenme ihtiyacı olduğu düşünülerek vatandaşlar kendi arasında sahiplenme yapmak istedi. Bir vatandaş yavru kediyi kurtaran kedinin daha yeni yavruladığını bu nedenle bu kediyi de sahiplenebileceğini söyledi. Bu nedenle yavru kediyi anne kedinin yanına bıraktılar. Bir süre sonra anne kedi yavru kediyi ensesinden ısırıp yavrularının yanına götürdü. Bu anlar ise çevredeki vatandaşları duygulandırdı.

AW150004 11 1

Vatandaşlar yavru kediyi sıkıştığı yerden başka bir anne kedi ile kurtardıklarını, anne kediyi bulamamaları halinde yavru kedinin sıkıştığı yerden bir türlü çıkmadığını, kurtardıktan sonra da kedinin yavru kediyi sahiplendiğini söyledi.

AW150004 10 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adiyamanda Bir Kedi Camasir Makinesinde Mahsur Kaldi

Adıyaman’da Bir Kedi, Çamaşır Makinesinde Mahsur Kaldı

2020 Yilinin En Iyi Avrupali ​​Vahsi Yasam Fotografcilari Secildi

2020 Yılının En İyi Avrupalı ​​Vahşi Yaşam Fotoğrafçıları Seçildi