in

Arabanın Arkasına Bağladığı Köpeği Sürükleye Sürükleye Öldürdü!

Mersin’de bir şahıs sahiplendiği köpeği geri götürmek için aracınnın arkasına bağlayarak yola çıktı. Yol boyunca sürüklenen köpek yolun sonunda artık yaşamıyordu.

Mersin‘in Erdemli ilçesinde tam anlamıyla bir vahşet yaşandı. T. Ö isimli hayansever bir gün önce bir köpek sahiplendirdi ancak ertesi gün köpek “iade” edildi. Hem de ölü bir halde.

26992331 1915841218744881 3428733264387069763 n

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Köpeği sahiplenen kişinin, köpeği iade etmek için aracın arkasına bağladığı ve yol boyunca sürüklenen hayvanın hayatını kaybettiği iddia edildi. Başka bir sürücü tarafından kaydedilen görüntülerde köpeğin hareketsizce sürüklendiği görülüyor. Olayı kayda alan sürücü, köpeğin bir kaç dakika önce koştuğunu ancak daha sonra hayatını kaybettiğini iddia etti.

Araç bir pikap olmasına rağmen hayvanı aracın arakasına bağlayarak sürükleyen 33 VLF 69 plakalalı aracın sürücüsünün, kendisine tepki gösterenlere silah çektiği iddia edildi. Mucize patiler derneğinin konuyla ilgil suç duyurusnda bulunudlduğu öğrenildi.

Not: Maalesef günümüzde güvenli bir kişiye sahiplendirme yapmak yuva bulmaktan daha zor. Lütfen size güven vermeyen ve hakkında yeterli bilgi sahibi olmadığınız kişilere sahiplendirme yapmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Köpeği Yola Atan Adamın Tutuklanması Emsal Bir Kararöç

“Köpeği Yola Atan Adamın Tutuklanması Emsal Bir Karar”

Çiftlikten Kaçıp Bizon Sürüsüne Katılan İneköç

Çiftlikten Kaçıp Bizon Sürüsüne Katılan İnek