in ,

Çarptığı Yaralı Köpeği Otobüse Alan ve Veteriner Gelene Kadar Hareket Etmeyen Koca Yürekli Otobüs Şoförü

İzmit Kartal arası sefer yapan 200 numaralı Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait otobüsün şoförü insanlığı ile takdir topladı.

Maalesef ülkemizde ezilen kedi ve köpeklerin bir canı olduğu umursanmadığı için araba çarpan hayvanlar duyarsızlıktan, can çekişerek ölüyor. Ancak vicdanını kaybetmiş onca insan arsında hala vicdanını dinleyen insanlığını kaybetmemiş insanlar da var onlardan biri de bir otobüs şoförü.

22046397 10210555955843578 7822995333558669239 n

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

İzmir Kartal arası sefer yapan 200 numaralı hattın şoförü  Eren Karadaş yolda ilerlerken önüne aniden bir köpek çıktı. Köpeğe çarptığını anlayan şoför köpeği hemen aracın içine aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi veteriner işlerine haber veren şoför, İçmeler Köprüsü’nde durarak ekipler gelene kadar otobüsü hareket ettirmedi. Yolculardan bazıları şoförün bir canı kurtarma çabasını gereksiz bulmuş olacak ki veteriner hizmetlerinin gelmesini bekleyen şoföre tepki gösterdi. Bir vatandaş tarafından çekilen görüntülerde yaralı köpeğin otobüsün içerisinde bir yolcunun kucağında beklediği gözüküyor.

Ekran Alıntısı 2

İBB veteriner işleri müdürlüğünce alınan hayvan Tepeören Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi’nde tedavi altına alındığı ve hayati tehlikesi olmadığı açıklandı

İnsanların tepkisine rağmen iyilik yapaktan vazgeçmeyen otobüs şoförünü ve köpeğin otobüse alınmasını destekleyen yolculara canı gönülden tebrik ediyoruz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmirde “Flamingoma Dokunma” Eylemiöç

İzmir’de “Flamingoma Dokunma” Eylemi

baltalıöç

Baltalı Katil Tarafından Öldürülen Köpek Yaman