in

Apartman Bahçesinde Yaşayan Kırpık’ın Kulübesini Çok Gördüler: Sabah Fırlattılar Akşam Çöpe Attılar

Sakarya’da bir apartman bahçesinde yaşayan ve apartman sakinleri tarafından bakılan köpeğin kulübesi giriş katta oturan apartman sakini tarafından yok edildi.

Arif Ertuğrul Emiroğlu sokakta yaralı halde bulup tedavi ettirdikten sonra ayağına platin takılan köpeğe yaşadığı apartmanın bahçesinde yuva yaptı.

Apartman Bahçesinde Yaşayan Kırpık'ın Kulübesini Çok Gördüler: Sabah Fırlattılar Akşam Çöpe Attılar

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Adapazarı Belediyesi küpesini taşıyan ve aşıları olan köpek Kırpık’ı istemeyen apartmanın  giriş katında oturan kadın H.G Kırpık’ın kaldığı kulübeyi fırlatarak kulübeye zarar verdi.

https://youtu.be/opkbfHEXmQU

Emiroğlu çifti tarafından tekrar aynı yere koyulan kulübe bu kez de H.G’nin eşi  Ü.G tarafından gece yerinden alınarak çöp kenarına bırakıldı.

https://youtu.be/J4yWbrIh8Yg

Çıkan tartışmada darp edildiğini iddia eden Arif Ertuğrul Emiroğlu’nun eşi suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı. Hayvan aktivistleri tarafından da konuyla ilgili BİMER’e başvuruldu.

22016897 10212840462262481 439671952 o 1

Kırpık’ın kulübesini yok etmek isteyen ailenin  daha öncede Kırpık’a  bakan aileye sözlü tacizde bulunduğu bu sebepten Emiroğlu ailesinin binaya kamera taktırdığı iddia edildi.

Sakarya Adliyesi’nde yazı işleri müdürü olduğu iddia edilen H.G konuyla ilgili bir açıklama yaptı:

Ben ve eşim yukarıda belirtmiş olduğumuz adreste 2013 yılı Ağustos ayından beri ikamet etmekteyiz. İkamet ettiğimiz apartmanın 6 nolu dairesinde oturan ve benim hemen üst katımda ikamet eden Arif Ertuğrul – Canan EMİROĞLU çifti bulunmaktadır. Kendileriyle, komşuluk hukukuyla bağdaşmayan ve de ortak yaşam alanları olan apartmanın kurallarına uymayacak şekilde kedi ve köpek beslemesi mevzusundan dolayı aramızda zaman zaman tartışmalar yaşanmıştır. Söz konusu çiftin evinde beslediği hayvanlarına bir itirazımız bulunmamaktadır. Ancak zemin katta oturmamız nedeniyle mutfak balkonumuzun, yatak odamızın ve salon penceremizin altına değişik zamanlarda köpek kulübesi koyması ve üst kattan bahçeye (mutfak balkonu, salon penceresi ve yatak odası penceresi önüne) hayvanları beslemek için yemek atıklarını gelişi güzel ve rastgele saatlerde atması nedeniyle rahatsızlık duymaktayız. Bu rahatsızlığımı iyi niyetli olarak birkaç kez kendilerine sözlü olarak ilettik. Penceremizin önünden köpek kulübesini kaldırarak daha uygun bir yere koymasını ve yukarıdan aşağıya (bahçeye) yemek atığı atmamasını söyledik. Bu durumdan apartmandaki bir çok komşunun da rahatsız olduğu defalarca ifade edilmesine rağmen hiçbir uyarıyı dikkate almayarak aynı hareketlerine ve eylemlerine devam etmesi ve de hakaretleriyle olayı kabullendirmeye çalışma çabası neticesinde aramızda yargıya intikal eden bir takım olaylar yaşanmıştır. 
Son olarak 22/09/2017 tarihinde kendisini uyarmamıza rağmen yatak odamızın penceresinin altında bulunan köpek kulübesini yine kaldırmaması nedeniyle çıkan olayda; eşim Hanife Gültürk tarafından gündüz saatlerinde Canan Emiroğlu’ndan köpek kulübesi bulunduğu yerden kaldırması istenmiş, Canan Emiroğlu’nun eşim Hanife GÜLTÜRK’ü itip kakıştırması ve hakaret etmesinin ardından söz konusu kulübe olduğu yerden Eşim Hanife Gültürk tarafından kendisinde oluşan kızgınlık ve mağduriyeti ortadan kaldırma duygusuyla iteklenerek kaldırılmış ancak söz konusu komşumuz tarafından tekrar eski yerine konmuştur. Aynı gün akşam bu kez benim (Ünal GÜLTÜRK) tarafımdan köpek kulübesi yatak odamızın penceresi altından sürüklenerek uzaklaştırılmıştır. Bu olay sırasında Arif Ertuğrul Emiroğlu beni tehdit etmiş ve hakarette bulunmuştur. Bu durum polise intikal etmiş ve neticesinde polis ekiplerince gerekli işlemler yapılmış ve yaşananlara ilişkin ifadeler alınmıştır. Yargılama süreci devam etmekte olup, halen bu çift tarafından söz konusu kulübe yatak odamın penceresinin altında duvara dayalı olarak tutulmaktadır.

Olay hakkında yanlı ve amaçlı yapılan karalama ve hakaret kampanyasına yönelik olarak ilgililer hakkında açacağım davanın içeriğinden bir bölüm paylaşmak suretiyle merak eden insanları bilgilendirme amaçlıdır.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sokakkopekleri

Yunanistan’da Profesörü SOKAK KÖPEKLERİ mi Öldürdü?

anaplasmosis body image 2 758x426

Köpeklere Kenelerden Bulaşan Tehlikeli Bir Hastalık: Anaplasmoz