in

Antalya’da Yaralı Köpeğe Polis Şefkati

Antalya’nın Manavgat ilçesinde D-400 Karayolunda bir aracın çarpması sonucu yaralanan kurt köpeğine, trafik polisi yemek ve su verdi.

Manavgat-Alanya D-400 Karayolu Nifrit köprüsü yakınlarında refüjde bulunan yağmursuyu tahliye kanalından yaralı bir köpek sesi geldiğini duyan vatandaşlar bölgeye ulaştı. Vatandaşlar acı içerisinde kıvranan bir kurt köpeği ile karşılaştı.

Antalyada Yarali Kopege Polis Sefkati 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Köpeğin Acısına Polis Yetişti

Yolun karşısına geçerken bir aracın çarptığı tahmin edilen yaralı köpek, acısından yanına kimseyi yaklaştırmadı. Manavgat Belediyesi Barınağında görevlilerin korona virüs ve barınağın karantina altında olması nedeniyle olay yerine uzun süre gelemedi. Acısı nedeniyle çevredekileri korkutan köpeğinin yardımına Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru yetişti.

Antalyada Yarali Kopege Polis Sefkati 1
i.

Polis, köpeğe yiyecek ve su vererek sakinleştirdi. Polis memuru, barınak görevlileri olay yerine gelip köpeği teslim alana kadar başından ayrılmadı. Görevliler tarafından alınan köpek tedavisi yapılmak üzere barınağa götürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cop Konteynirina Atilan Yavru Kedi

Yeraltı Çöp Konteynerinin İçine Atılan Yavru Kedi Kurtarıldı

Ajanimo OnceCikan

Nedeni Belirsiz Yangın 5 Yavru Köpeğin ve Bir Kaplumbağanın Canını Aldı