in ,

Antalya’da Vahşi Sürücü Aracıyla Köpeği Ezip Kaçtı

Antalya’da kimliği belirlenemeyen sürücü, kullandığı aracı önce yol kenarında bekleyen köpeklerin üstüne sürdü, sonra birisinin başının üzerinden geçerek ezdi.

Antalya’nın Kepez İlçesi’nde güvenlik kameralarına yansıyan olay, 17 Temmuz’da meydana geldi. Görüntülerde, Yükseliş Mahallesi’nde 07 JN 433 plakalı hafif ticari araçla seyreden henüz kimliği belirlenemeyen sürücü, kasise geldiğinde hızını düşürerek geçiyor. Sürücü, yolda hiçbir araç olmamasına rağmen aniden aracını yolun sağ tarafından bekleyen bir köpeğin üstüne sürüyor. Bu köpek kaçarak ezilmekten kurtulurken, diğer bir köpek aracın peşinde koşmaya başlıyor.

kopek ezdi 2

Aklınız kedinizde kalmasın: Kedi kısırlaştırma hakkında merak edilen tüm detaylar için ziyaret edin.

Bunu fark eden sürücü, sola manevra yapmak yerine aracı köpeğin üzerine sürmeye devam ediyor. Başı aracın sağ ön tekerinin altında kalarak ezilen köpek yerde cansız bir şekilde yatarken, sürücü hızla kaçıyor.

arkadas

Çevredeki diğer köpeklerin ezilen köpeğin başında toplanması da kameralara yansıdı. Vatandaşın şikayeti üzerine güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, plakasını tespit ettiği aracın sürücünü yakalamak için çalışma başlattı.

(DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

haber2F20172F082Fkediii12 758x426

Kaçak Getirilen İskoç Kedilerinin Çoğu Havasızlık Nedeni İle Öldü

Antalyada Kedi KatliamıZehirlediler Başlarını Ezip Öldürdüleröç

Antalya’da Kedi Katliamı: Zehirlediler, Başlarını Ezip Öldürdüler